hiperaktive kullanıcısının son içeriği

1. hiperaktive

Gezenbilir 4. ''Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi'' Duyurusu (12 Eylül 2009)

Ynt: Gezenbilir 4. ''Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi'' Duyurusu (12 Eylül 2009) 1 saat önce ucak biletimi almıs olmamla birlikte sizlere iyi gezmeler güzel karaler... bu sefer aranızda olmayacağım:))
  2. hiperaktive

Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009) Merhabalar... Çok keyifli bir gece geçirdim sizlerle bazen sohbet ettim, bazen fotoğraf çekimiyle ilgili sorular sordum bazen de güldüm eğlendim. En önemlisi gayet güzel organize edilmiş bir toplulukla gezdim...
  3. hiperaktive

Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu Merhaba Gezenbilirle tanısmam 3 yıl oldu olacak ama bir türlü gelip gezememişim:) Adım Övünç. Üniversite yıllarında bir Zenithle tanıstım fotoğrafçılıkla. çeke bastıra hatalarımı göre göre tabiri cazisse burnum sürtüle sürtüle öğrenmeye başladığımı...
  4. hiperaktive

Kişisel Galeri (eftaLYa)

Ynt: Kişisel Galeri (eftaLYa) Merhaba Galeriyi keyifle izledim. Bir heyecan bastı ben de böyle güzel karelerle katılmak isterim aranıza tabi önce çekim tekniklerini geliştirmem lazım değil mi:)) Sevgi ve selamlar...
  5. hiperaktive

Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) Mesajınızı okuyunca heyecandan tirtir titredim desem bilmem nasıl düşünürsünüz:)) Yanımızda misafir getirebiliyormuyuz fotoğraf sevdalısı?? eğer getirebiliyorsak ben katılımcı sayısını arttırabilirim en fazla 2...
  6. hiperaktive

Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007)

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007) Ben de oyladım:) gelmek iserim ancak kaçta başlayacak kaça kadar sürecek? Ben beylikdüzünde oturuyorum ve dönüş problem yaratabilir bana açıkçası??
  7. hiperaktive

Termos Mug (Kaşık Derdine Son)

Öncelikle bütün gezenbilirdeki üye abilerime, ablalarıma, kardeşlerime merhaba. Katlanabilir mangalın ne kadar pratik olduğunu ve bu güzel siteye yapılan özel kampanyayı duyunca çok güzel şeyler hissettim.Siteye daha önce fotoğrafla ilgili blgi almak için girmiş ama muhabbetin sıcaklığında...
  8. hiperaktive

Doğum Günlerimiz

Ynt: Doğum Günlerimiz 07.02.1978
  9. hiperaktive

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu teşekkür ederim saygılarımla
  10. hiperaktive

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoşbuldum valla hem de çok hoş şu an itibarı ile 7 saati aşmış bulunmaktayım eh en uzun sitede kalana bir laf olmalı değil mi:)
  11. hiperaktive

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Muğla Kebabını yemeden sakın ama sakın dönmmeyin Bir de Dalyanda çamur banyosu ve Carettalardan birin görmeden..
  12. hiperaktive

Askerliğimizi Nerede Yaptık? Hangi 4x4'ler Vardı? Maksat Geyik!

Ynt: Askerliğimizi Nerede Yaptık? Hangi 4x4'ler vardı? Maksat Geyik! Öncelikle Merhaba Yeni üyeyim yaklaşık 5 saattir fotoğrafçılıkla ilgili açılmış başıkların hepsini neredeyse satır satır okudum:) Askerlik konusuna gelince Keşan 4. Mekanize Piyade Tugayı Muhabere bölüğündeydim.Reoların nasıl...
  13. hiperaktive

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar Çok gezen mi bilir çok okuyan mı? Ben de fotoğrafçılık bilgilerimi geliştireyim kendime birşeyler ekleyeyim derken rastladım siteye okudukça keyiflendim üye oldum. İngilizce Öğretmeniyim ancak Atatürk Havalimanında çalışıyorum.Şimdilik bundan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri