İbrahim ÇELEBİ kullanıcısının son içeriği

1. İbrahim ÇELEBİ

Hilux El Yapım Alt Koruma Projesi 300 Tl + 2 Gün (1650 Tl'lik Alt Korumalara Inat !!!!)

Merhabalar Talebiniz üzerine çizim ve delik ölçüleri hakkında ufak bi çalışma yaptım. ilk dosyada pdf olarak dış ölçüleri hazırladım hilux için: ikinci olarakta delik ölçülerini ayrı bir dosyada çalışma yaptım Ölçüleri cm cinsindendir. Delik ölçüleri konusunda kesin iddalı deilim ...
  2. İbrahim ÇELEBİ

Hilux El Yapım Alt Koruma Projesi 300 Tl + 2 Gün (1650 Tl'lik Alt Korumalara Inat !!!!)

Sizede teşekkür ederim :) Bizimkide tek parça oldu ;):):D
  3. İbrahim ÇELEBİ

Teşekkür ederim :) Ayrıca Durumu gerçekten güzel özetlemişsiniz :)
  4. İbrahim ÇELEBİ

Doğru 300 TL (1 tabak alüminyum fiyatı ) + 2 gün , 2 kişi bazende yalnız kendimin yapmasıyla bitti. İş ZEVK ! olduğu için artı 2 güne değer asla biçemezdim. Soranlara da belirttim ticari kısmıyla ilgilenmiyorum Üniversite öğrencisi olduğum için vaktim yok diye. Ha 2 gün işçiliğe 300 tl...
  5. İbrahim ÇELEBİ

En kısa zamanda size ölçülerini veriyim ama şuan KONYA dan Isparta ya dönüş yaptığım için kafamdan söyleyip yanlış yönlendirmek istemiyorum.Ama bu asla vermiceğim diye anlaşılmasın kesinlikle size iletirim o ölçüleri içiniz o konuda rahat olsun. Bir de resimde yolladığım gibi aracımızın önünde...
  6. İbrahim ÇELEBİ

Teşekkür ederim :) Gerçekten biraz azimle ve kararla yapamayacağımız birşey olmayacağına inanıyorum. Bir sonraki projem de hilüx ümüzün arka tamponu olcak.Onuda öğrenci olmam nedeniyle bu yaz tatiline saklıyorum. Hiç olmazsa ufak tefek kafamda bazı şeyler şekillenir. :)
  7. İbrahim ÇELEBİ

Teşekkür ederim. Gerçekten uçuk fiyatlara sitemle yapıp satmayı isterdim ama malesef onun için vaktim yok.Isparta da üniversite okuyorum. Ama genede bi nebze yardımcı olabilmek için malzemeyi temin ettiğim yeri ve HILUX VİGO kasaları için yani bilirsiniz 2005+ (sonrası) kasalarda delik...
  8. İbrahim ÇELEBİ

En üst başlıkta kullandığım malzeme bölümünde belirttim Tam sert alüminyum alırsanız ve birazda kalın olursa gercekten cok ama cok zor bükülüyo. Arka şanzımana değmemesi için resimlerde görürsünüz belki biraz aşağı doğru çukur gibi bükmek istedim , işletmemiz de pres makinesi olduğu için onun...
  9. İbrahim ÇELEBİ

Sac değil kullandığım malzeme alüminyum du ve bide 5 mm kalınlığında kullandım dediğiniz gibi resimlerde de dikkatli baktıysanız pütürlü yerler iç kısma gelecek şekilde monte ettim ,böylelikle parlak yüzey altta kaldığı için kızak görevi de görmüş oluyor ,, öneriniz için genede teşekkür...
  10. İbrahim ÇELEBİ

Merhaba arkadaşlar Tüm HILUX sahipleri ve off-road severlere iyi günler. Geçtiğimiz ÇARŞAMBA , aracımıza araç altı koruma taktırma kararı aldıktan sonra ufak çaplı fiyat araştırması yaptım ve ardından 1650 TL gibi uçuk rakamları görünce sanayici olmamızın getirdiği iç güdüsel bir davranışla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri