irfantprk kullanıcısının son içeriği

1. I

2. Sapanca Kamp Ve Karavan Festivali

syn.musafa bey, kısmetse cuma akşamı gelmek istiyoruz, konum kullanmıyorum, yer gölün güney tarafında mı ?
  2. I

+750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!!

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! syn karavan dostları, 2013 te a.b. mevzuatında çekme karavan kullanan b ehliyetli sürücülere 750 kg üstü karavan çekme izni verilmiştir, bana verilen cevapta mesut bey'in dediği gibi ,bu izin 2016 yılı 1 ocakta ülkemizde de devreye...
  3. I

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! metin bey bu sertifikayı veren bir kurs biliyormusunuz ? ben bulamadım, hiçbir sürücü kursunun haberi yok, istanbul'da ben bulamadım. selamlar....
  4. I

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! arkadaşlar, yanlışlık son buluyor , d ehliyet saçmalığı için tek başıma yaptığım mücadele son buluyor, bimer deki uzun görüşmelerimin sonucu aşağıdadır. bu 3. cü başvuru ve yazışmam.... Sayın İrfan TOPRAK 25/05/2015 tarihli ve...
  5. I

E Tipi Ehliyetle O2 Sınıfı (750 Kg -3500 Kg) Römork Karavan Çekme

Ynt: E Tipi Ehliyetle O2 Sınıfı (750 Kg -3500 Kg) Römork Karavan Çekme arkadaşlar, yanlışlık son buluyor , d ehliyet saçmalığı için tek başıma yaptığım mücadele son buluyor, bimer deki uzun görüşmelerimin sonucu aşağıdadır. bu 3. cü başvuru ve yazışmam.... Sayın İrfan TOPRAK 25/05/2015...
  6. I

Bursa Misi Kamp Alanı

Ynt: Bursa Misi Kamp Alanı ilhan bey , çok teşekkür ederim, selamlar.....
  7. I

Bursa Misi Kamp Alanı

Ynt: Bursa Misi Kamp Alanı bursa belediyesini ardım,telefonu bursa belediyesi bile bilmiyor,gürkan bey telefon için özellikle teşekkür ederim, selamlar......
  8. I

Bursa Misi Kamp Alanı

Ynt: Bursa Misi Kamp Alanı syn karavan dostları,misi kampingin telefon numaralarını bilen var mı ? selamlar......
  9. I

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! hüseyin beyin açıklamasını okuyalım.. Ynt: Yurt Dışı Ülkelerde Karavan Çekmek İçin Geçerli Ehliyet Sınıfı ? « Yanıtla #8 : 12 Ocak 2015, 13:30:40 » Alıntı Konu yeterince açıklığa kavuştu ama ufacık bir açıklama yapma gereği...
  10. I

İstanbul Karavan Park

Ynt: İstanbul Karavan Park aylık park ucreti ne kadar? irtibat tel varmı? selamlar....irfan
  11. I

Ankara'da Kamp Alanı ( Mogan Gölü)

Ynt: Ankara'da Kamp Alanı ( Mogan Gölü) syn,karavan dostları,ankara belediyesi park alanı mogan gölü kenarında mı? koordinatlarını bilen var mı? selamlar...... irfan.
  12. I

Ynt: +750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!! belgeyi soruyorum,istanbul'da hiç bir kurs vermiyor,belgeyi veren kurs biliyormusunuz? selamlar...
  13. I

Enerji Sorunum Bitti !!!

Ynt: Enerji Sorunum Bitti !!! atom elektronik değil,başaka bir şirket.... selamlar.....
  14. I

Enerji Sorunum Bitti !!!

Ynt: Enerji Sorunum Bitti !!! ahmet bey moderatöre ben bildirdim.sahibinden sitesinde ilan vermiş bir kişi,bana söylediğini başka arkadaşlara söylemesi bana çok uygun gelmedi,önemli değil,önemli olan sorunsuz,problemsiz yaşamak,zaten hayatta birçok sorun var,mümkün olduğu kadar sıkıntısız...
  15. I

Enerji Sorunum Bitti !!!

Ynt: Enerji Sorunum Bitti !!! buzdolabı için izmirdeki ustayla konuştum(atom elektronik değil yanlış anlaşılmasın izmir deki başka kişi ustanın telefonunu 2. sayfada vermiştim.moderatör sağolsun mesajımı sildi).Malesef bu usta kurnaz çıktı.Bana 1000 tl fiyat çeken usta karavan teslim aşamasına...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri