jarjarbinks kullanıcısının son içeriği

1. J

herkese merhaba 03/07/2011 defender araç aldım

Ynt: herkese merhaba 03/07/2011 defender araç aldım maşallah. umarım bir sorun cıkarmadan istediğiniz bir araç ortaya çıkarırsınız takipdeyim
  2. J

Satılık 2004 Model Suzuki Jimny

Ynt: Satılık 2004 Model Suzuki Jimny araçınız gerçekden çok güzel duruyor. acaba yakıt sarfiyatı konusunda bilgi verebilrmisiniz?
  3. J

"Doğada Tek Başına" NTV Yeşil Ekran 19 Haziran'da Başlıyor

Ynt: "Doğada Tek Başına" NTV Yeşil Ekran 19 Haziran'da Başlıyor bana çok özenti geldi arkadaşlar sizi bilmem ama hiç hoşlanmadım
  4. J

Ne İçin Geziyorsunuz?

Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz? iş için fakat çok uzun mesafeler gezemiyorum bunun için tatili beklemem gerekiyor o zaman da keşfetmek için gezerim
  5. J

Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi (ortaokul lise) 2000 Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi (Yüksek Lisans) 2007
  6. J

93 Model Suzuki Vitara

Ynt: 93 Model Suzuki Vitara araç diri duruyor hayırlı satışlar dilerim
  7. J

Çocukları ve Gençleri Okçuluk Sporuna Heveslendirmek Adına

Ynt: Çocukları ve Gençleri Okçuluk Sporuna Heveslendirmek Adına birde şunu ilave etmek istiyorum okçukluk da bence göz ardı edilen birşey var, yay bir oyuncak eve alayımda arada atarım diyebileceğiniz birşey deil birebir tehlikeli bir de silahdır o yüzden ne yapmak istediğinize karar verin...
  8. J

Aydın'da Gizli Bir Cennet; Söke - Karine Sahili

Ynt: Aydın'da Gizli Bir Cennet; Söke - Karine Sahili evet yabancıların pek bilmediği sadece yöre insanının bildiği sessiz sakin ve bir o kadar da güzel bir yer ama fazla yürüyüş yapılabilecek yer olduğunu zannetmiyorum hep balığa gittiğimizdendir belkide
  9. J

Çocukları ve Gençleri Okçuluk Sporuna Heveslendirmek Adına

Ynt: Çocukları ve Gençleri Okçuluk Sporuna Heveslendirmek Adına siz arbaletten bahsediyorsunuz herhalde.tabanca şeklinde kabzası olan; onlar pek okçoluk da rağbet görmezler yay ile avcılıkda kullanılıyor sanırım. sportif olarak yapılan okçulukda ise loganrory arkadaşımızın bahsetteği gibi...
  10. J

Vali İnceleme Yaptığı Mağarada Kayboldu

Ynt: Vali İnceleme Yaptığı Mağarada Kayboldu çokk doğru söylüyorsunuz:)
  11. J

Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları

Ynt: Discovery 2 V8 Arazi Uyarlamaları çok güzel çalışma tebrik ederim doğrusu,kazasız belasız
  12. J

Yörük Ali Efe Müzesi

Ynt: Yörük Ali Efe Müzesi Yenipazar a o kadar pide yemek için gittim ama bu müzeden haberdar değildim şimdi ilk fırsatta müzeyi ziyaret edeceğim paylaşım için sağolun
  13. J

Gezenbilir Aydın Grubu

Ynt: Gezenbilir Aydın Grubu Ad - Soyad: Fatih Aydoğdu Doğum Tarihi ve Yeri: 1982 - Aydın Memleket: Aydın Semt: Merkez İlgi Alanı: Mağaracılık, Okçuluk, Offroad (En yakın zamanda başlıyacağım) Meslek: Veteriner Hekim. Şu anda İzmir Torbalıda Çalışıyorum Ayrıca Aydın Söke Arasında Hasta...
  14. J

ODTÜ Mağara Dalış Belgesel Gösterimi

Belgesellerin üçüde mağaracılık hakkında yapımış en ii belgesellerdir izlemeyenler mutlaka izlesin derim Açık Hava Mağara ve Mağara Dalışı Belgeselleri(MADAG) Organizatör: ODTÜ-SAT Tür: Toplantılar - Kulüp/Grup Toplantısı Tarih: 25 Mayıs 2009 Pazartesi Zaman: 20:00 - 23:00 Yer: Baraka...
  15. J

Türkiye'deki Mağaralar TAY Projesi

Bu linkde türkiyede ki araştırması yapılan çoğu mağaranın bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Önemli mağaraların harita ve Fotoğraflarını da bulunabilirsiniz, keşfe çıkmadan önce eğer elinizde kaynak yoksa bir bakın derim http://www.tayproject.org/veritab.html

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri