jokerim03 kullanıcısının son içeriği

1. jokerim03

214 Binde 2006 Suzuki Grand Vitara Xl-7

selamlar ilan güncel mi
  2. jokerim03

Suzuki Grand Vitara Xl 2.0 Td Arıyorum

suzuki grand vitara 2.0 td 7 kişilik arıyorum
  3. jokerim03

Cherokee Yadım Lazım

cherokee kare kasa dizel araçlar konusunda bilgisi olan var mı ??
  4. jokerim03

Neden Defender İm Yok :))

Ben Defender hastasıyım bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bana bu konuda destek verirse çok sevinirim. Günlük kullanım amaçlı ve hafta sonları dağ bayır ( off road değil tabii ki ) gezmek istiyorum çocuklarımla şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar
  5. jokerim03

Defender Hastalığı

Ynt: Defender Hastalığı Gıyasettin ustam bir sitede ford transit motorlu var uygunmudur sizce
  6. jokerim03

Defender Hastalığı

Ynt: Defender Hastalığı teşekkürler Umut Bey ; burada baraj gölleri var olta balıkçısıyız ve Afyon engebeli hafiften araziye girerim diye düşünmüştüm ama kötü bir fikir mi sizce
  7. jokerim03

Defender Hastalığı

arkadaşlar merhaba ben AFYON dan ismim Murat ustalara sormak istediğim bir soru var offroad cu değilim ama defender hastalığı başladı bende aracın toplanmış halde internette yapılı olanlarını görünce inanın kalp atışlarım hızlanıyor bu hastalığın çaresi nedir ? 15 - 20 bin gibi bir bütçem...
  8. jokerim03

Defender

Ynt: Defender dizel bir defender arıyorum arkadaşlar günlük amaçlı kullanacağım Afyonda yaşıyorum yaşım 38 bu arada ismim murat http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-heybetliiii-149399682/detay bu araç uygunmu sizce
  9. jokerim03

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur Özay Bey bana da cd den yollarsanız sevinirim muratcevik03@gmail.com
  10. jokerim03

Defender

Ynt: Defender dizel defender arıyorum kapalı olacak brandalı değil birde defender hakkında bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum şimdiden teşekkürler
  11. jokerim03

Defender

arkadaşlar defender arıyorum.Bir de defenderı kim resterasyon yapar
  12. jokerim03

defender satış

arkadaşlar mke hurdasandan land rover satışı var daha önce burdan araç alan varmı? nasıl alınıyor?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri