KEMALS42 kullanıcısının son içeriği

1. KEMALS42

Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015)

Ynt: Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015) nerde o eski den yapılan Gezenbilir etkinlikler..?? konusu bile olmazdı etkinlik iptali diye, hele son dakika..!! duyuru yapılır, listeler oluşur, kesin gelecekler yazar, gelmeyecekler yazmaz ama gelirsede zaten hiç liste...
  2. KEMALS42

Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015)

Ynt: Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015) merhabalar, güncel katılımcılarla ilgili bir liste oluşturuldumu? yada toplam katılımcı sayısı bellimi şu an için?
  3. KEMALS42

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

uzun aradan sonra bende düşünüyorum.. o nedenle şimdilik, Takip..!! diyeyim :)
  4. KEMALS42

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Ender bey, otel sahibi Ahmet bey odaların 10 ununda sizin tarafınızdan rezervasyon yapıldığını söylemekte. şayet bugün gün içinde rezervasyon iptali olurda oda açılırsa ben almayı isterim. yok olmazsa zaten seyehatimi iptal edeceğim...
  5. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) sevgili Çğdem cim, teşekkürler. aslında bende gelmeyi çok istemekteyim. ailem ile gelecek olduğum için onları hastalamamak adına otel tercih etmek istedim. otel ile görüşüyoruz. bugün haber verecekler.. yok olmadı aslında o koşullara uygun...
  6. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Sevgili Arkadaşlar, Bende Aile olarak uzun bir aradan sonra tekrar katılmaya çalışacağım, otellerin tamamı ile görüştüm ve maalesef dolular.. :( şayet yer bulabilirsem, eşim ve 2 kızım ile beraber gelmeyi düşünüyoruz. gelemez isekte, sağlık...
  7. KEMALS42

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu arkadaşlar, Tüm yurdum insanının yeni yılı kutlu olsun. Hafta sonu Ankara'ya kuzenimin yanına yılbaşını kutlamak için ailem ile geldik. cumartesi ve pazar günü koskaca Ankara içi veya civarında ailecek piknik yapacak, bir kaç kadehte bir şeyler...
  8. KEMALS42

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri Ne demek Doktorcum... sen iste, ben kamp,ateş ve ekip yaratayım... ben müzik insanıyım, sanata ve sanatçıya her zaman başım üstünde yer var.. Ama fazla konuşup nazar etmekten çekinirim. kendinize çok iyi bakın. En kısa sürede yine güzel...
  9. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri Tekrar Teşekkürler Efe bey, kusura bakmayın, o gece o kadar çok kişi ziyaret ettiki, sanırım bizlerde gecenin verdiği mayhoşluk ve günün yorgunluğu nedeni ile sizler ile çok fazla ilgilenememiş olmalıyız. Evet gitarcı arkadaşımız ve eşi...
  10. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri Efe bey teşekkürler, Evet bende selamlaştığımı söylüyorum zaten :) ben sizlerin sesini algıladım, lakşn kendi sesimi ulaştıramadım :) en kısa sürede görüşebilmek ve yakından tanışabilmek dileği ile, saygılar Kemal Sarıgül
  11. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri ve bendeki son kareler.. tekrar yeni bir etkinlikte buluşmak dileği ile.. sevgiler ve saygılar Kemal Sarıgül
  12. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri ve tabi Ateş başında Fonda Müzik hızını kesmeden devam etmekte.. :)
  13. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri ve ertesi günde sevgili kadim dost, baba adam, ağır insan Haldun abimizi ağırladık :) bilmeme kendisini memnun edebildikmi, ama biz sohbetinden ve sivil sivil olaylarından çoook memnun kaldık.. sen bizi güldürdün, Allah'ta seni güldürsün...
  14. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri Ve sayın Dr. larımızın kesinlikle yanlış meslek seçmiş olduklarına kanaat getiren arkadaşlarımız vardı içimizde :)
  15. KEMALS42

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri ve müzik dolu görsellere devam... dediğim gibi çok keyifli ve bir o kadarda neşeli bir geceydi bizler için.. Bu arada unutmadan hatırlatmak isterim, Hüseyin abi, adisyonu ödemeden kaybolmuşsun, borcun yazılmış, bilgin olsun :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri