Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 298
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,122
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Sevgili Arkadaşlar,

Bende Aile olarak uzun bir aradan sonra tekrar katılmaya çalışacağım, otellerin tamamı ile görüştüm ve maalesef dolular.. :( şayet yer bulabilirsem, eşim ve 2 kızım ile beraber gelmeyi düşünüyoruz. gelemez isekte, sağlık olsun diyelim ve sizlere canı gönülden bol neşeli eğlenceli hafta sonu kampları dileriz. her şey gönlünüzce olsun, sevgiler.. :smiley:
Kemal Sarıgül

Etiketler

kemal abi 1 oda boşa çıktı haydi atlayın gelin özledik sizi seni görmek ne hoş tekrar buralarda :smiley:

mserdemir' Alıntı:
uyumak için aracın içine girip taki sabah olup araçtan çıkana kadar aracınızı çalıştırıp kaloriferinizi açarsanız sıkıntı olmaz fakat kalın battanıye kalın kazak falan sakın düşünmeyin bile berbat bir gece sizi bekliyor olacaktır.çunku aracın içi dışarıdan çok daha soguk olacaktır.

size kesinlikle katılıyorum, araçda camın soğukluğu,haraket kabıleyetı azlıgı adamı mahvedıyor

Tavsiyeniz o zaman ya tulum temin edip arabada yatmak yada
sabaha kadar aracı çalıstırıp kaloriferle muhafaza olmak...
Bu konularda pek bilgim olmadığım için çok soru soruyorum ama :smiley:
Peki Sabah kadar Araç Çalıssa Bi sorun olur mu?
Ne kadar Tüketimi olur? (Ş.İçinde 100 km /10 LT tüketimi var)
Cumartesi Gecesi nasıl bi etkinlik oluyor Ateş/Müzik vs.
Birde alkol alınabilecek mi ?
Yiyeceklerimizi kendimiz getiriyoruz galiba.

endy' Alıntı:
Dün akşam Otel ile ilgili yayınladığımız değişiklikten sonra Otel'de 1 oda yer açılmıştır,

İsteyen katılımcılarımıza duyurulur. en geç bugün gün içinde haber verilmesi gerekmektedir.

Ender Hocam,

Ben talibim odaya hala boşsa..

araç konusunda teknik bilgileri arkadaşlar vereceklerdir. uyku tulumuda olsa araç içinde araç içi ısınmadığı müddetçe uyku tulumuda işe yaramayacaktır. ateş olacak yiyecekleri kendiniz getiriyor yada otelden temin edebiliyorsunuz öğün aralarında yiyecek içeceklerinizi temin edin yinede alkol alan arkadaşlar yanlarında getiriyor.

cidowsky' Alıntı:
kemal abi 1 oda boşa çıktı haydi atlayın gelin özledik sizi seni görmek ne hoş tekrar buralarda :smiley:

sevgili Çğdem cim,

teşekkürler. aslında bende gelmeyi çok istemekteyim. ailem ile gelecek olduğum için onları hastalamamak adına otel tercih etmek istedim. otel ile görüşüyoruz. bugün haber verecekler.. yok olmadı aslında o koşullara uygun standartlarda çadırımda var,özel olarak amerika dan getirttiğim, lakin ısıtmak için sabaha kadar jeneratör çalıştırmam gerekecek ki, çevreye rahatsızlık vermeyeyim istiyorum.. yoksa benim çadırım yörük obası gibi olacak :smiley: dediğim gibi kısmet.. gelemez isimde gönlüm sizlerle olacak.. sevgi ile herkese selamlar diliyorum..

Kemal Sarıgül

kemal abi büyük ise çadırın dediğin gibi ısıtmak zor olur ee aileyle geliyorsun otel istemek en doğalı ama seni uzun zamandan sonra görmek güzel olurdu 2 yıl önce festivalde karşılaştık en son umarım gelebilirsiniz gelemezsenizde sizde sevgiyle kalın sevgi ve saygılar

deeperdiver' Alıntı:
Ender Hocam,

Ben talibim odaya hala boşsa..

Seyhan Abicim,

Oda sizindir, gerekli rezervasyonu yaptım.

Selamlar

Otel'de tekrar yer kalmamıştır.

yer açılması durumunda bilgi verilecektir.

endy' Alıntı:
Seyhan Abicim,

Oda sizindir, gerekli rezervasyonu yaptım.

Selamlar

Otel'de tekrar yer kalmamıştır.

yer açılması durumunda bilgi verilecektir.

Teşekkürler Ender,

2 kişi cumartesi giriş, ödemeyi nasıl halledeceğim?

endy' Alıntı:
Size özel mesaj gönderdim Seyhan Abicim

Selamlar

Ender bey,
otel sahibi Ahmet bey odaların 10 ununda sizin tarafınızdan rezervasyon yapıldığını söylemekte. şayet bugün gün içinde rezervasyon iptali olurda oda açılırsa ben almayı isterim. yok olmazsa zaten seyehatimi iptal edeceğim..
selamlar
Kemal Sarıgül
0533.954 30 40

KEMALS42' Alıntı:
Ender bey,
otel sahibi Ahmet bey odaların 10 ununda sizin tarafınızdan rezervasyon yapıldığını söylemekte. şayet bugün gün içinde rezervasyon iptali olurda oda açılırsa ben almayı isterim. yok olmazsa zaten seyehatimi iptal edeceğim..
selamlar
Kemal Sarıgül
0533.954 30 40

Merhaba Kemal Bey;

Oda durumunda herhangi bir rezervasyon iptali olursa size hemen bilgi vereceğim,

Saygılar & Selamlar

Ender

endy' Alıntı:
Size özel mesaj gönderdim Seyhan Abicim

Selamlar

Endercim, 2 adet PM attım sana. 1. si gereksiz oldu, geçmişi okumadan atmışım.

Saygılar,

Seyhan,

Bende katılıyorum demeyi çok isterdim. Umarım çok keyifli bir kamp yaparsınız ki keyifli olacağı şimdiden belli.
Gidecek olanları şimdiden heyecan sarmıştır. Kazasız belasız keyifli anlar yaşamanız dileklerimle.

Seyhan bey,selamlar. İstanbuldaki diğer Mercedes G sahiplerini de bekliyoruz. Nadir beyi aramızda hiç görmedik daha ... 8)

cartop' Alıntı:
Seyhan bey,selamlar. İstanbuldaki diğer Mercedes G sahiplerini de bekliyoruz. Nadir beyi aramızda hiç görmedik daha ... 8)

Merhaba Sayın Cartop. Kampta görüşmek üzere..

Seyhan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,157
Kaydolan Son Üyemiz
Hkndm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri