İyilik Peşinde Koşuyorum!

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deadly Sto(R)m Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,595

Deadly Sto(R)m

Ana Kamp
Mesajlar
27
Tepkime Puanı
0
Sevgili Gezenbilir ailesi,

2021 Kasım ayında İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka için iyilik peşinde koşmuştum. Bu sefer 27 Mart Pazar günü İstanbul Yarı Maratonu'nda da Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için koşacağım. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
Love10


İyilik Peşinde Koş | Seyfi Özhan Çetin - Kampanya Sayfası"27 Mart Pazar günü İstanbul Yarı Maratonu’nda Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için iyilik peşinde koşuyorum!

Bu koşudaki iyilik hedefim 1 öğrencinin uzaktan eğitime uygun 1 bilgisayara erişebilmesi için 6000 TL toplamak. Bu tutara ulaşmama yardımcı olmak için dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz. 1 TL de 1000 TL de beni hedefime bir adım daha yaklaştıracaktır.

Bağış yapmak ise çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz siz de bağış yapabilirsiniz.

İyilik Peşinde Koş | Seyfi Özhan Çetin - Kampanya Sayfası

Sevgiler,
Seyfi Özhan Çetin
"
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,448
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst