kerem0642 kullanıcısının son içeriği

1. K

Anadolu Hisarı Göksu Evlerinde Kaç Gezenbilirci var??

Ynt: Anadolu Hisarı Göksu Evlerinde Kaç Gezenbilirci var?? demekki hayatımdaki bi ilki yaşamışım 57000 mil de RRC hiç görmemiştim. :) kazasız sürüşler dilerim.
  2. K

Anadolu Hisarı Göksu Evlerinde Kaç Gezenbilirci var??

Ynt: Anadolu Hisarı Göksu Evlerinde Kaç Gezenbilirci var?? Demir bey sanırım ben görmüştüm sizin arabanızı ve incelimiştim uzunca bi süre. mio navigasyon vardı sanırım(galiba 5"). yanılmıyosam sizin arabanızdı. ve çok dikkatimi çekmişti. 0km RRC dedim içimden o kadar güzel ve temiz görünüyodu...
  3. K

Ralliyi Durdurup Ceza Kestiler.

Ynt: Ralliyi Durdurup Ceza Kestiler. ben arka değil ön sis farından bahsediyorum ve bende cezayı arka değil ön sisten yedim. normal hava şartlarında arka sisi yakacak kadar bilinçsiz değilim. ön sis farının ne diğer sürücülere ne yayalara nede başka kimseye bi zararı yok hatta faydası var...
  4. K

Ynt: Ralliyi Durdurup Ceza Kestiler. ankarada yeni emniyet müdürü geldiğinden beri (yaklaşık bir aydır.) 1600 adet modifiyeli araç trafikten men edilmiş. dakka başı çevirme var. alkol muayenesi falan hiçbişey yok. sadece araçlardaki cam filmi egsoz. tampon vs bakılıyo. hatta ben daha 2 hafta...
  5. K

Ynt: Ralliyi Durdurup Ceza Kestiler. bunlara benzer bazı yorumlar daha vardı. ben olay anında alandaydım baştan sona olayın içindeydım. hatta antares seyirci etabının sorumlusu benim. güvenlik önlemi yoktu demişsiniz (tv den görebildiğiniz kadarıyla tabiki). etapta yaklaşık 14 adet görevli ve 4...
  6. K

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 şu an malesef yarışmıyorum. 2007 yılında ankara mahalliye ve bikaç mahalli yarışa katılmıştık. kadett gsi ile. ama şu anda da özellikle ralli ve off-road yarışlarını yerinde takip ediyorum fırsat oldukça. görevli olarak gidiyorum.
  7. K

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 bende 29 sayfayı tek tek az once okudum yaklaşık 3 saattir başka hiçbişey yapmadım. yerimden dahi kalkmadım. film izler gibiydi benim için. ve iyiki daha önce denk gelmemişim bu konuya dedim kendi kendime. belgesel izler gibi oldu benim için. arazi araçlarını...
  8. K

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri mke nın mutlka ihalesi olur. aylık yayınladıkları için şu an mayıs ihaleleri gözukmuyo ancak benım tahminim mutlaka olacaktır. bu arada ercan abi ordakı aracların hepsi neden satılmadı da 11 araç satıldı sadece 30 un üzerindeydi ihaleye giren araç...
  9. K

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri hayırlı ugurlu olsun ercan abi. 3009 u bende gözüme kestirmiştim. kaportası içi dışı cok temizdi arabanın. ama nasip olmadı ihaleye girmek. mayıs ayında işallah tamamdır bende gircem ihaleye. sanırım 7000 liraya giden 3009 du.
  10. K

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri arkadaşlar mke 15 nisan ihalesinden haberı olan varsa bizi bilgilendirirse cok sevinirim. kaça gitti araçlar?
  11. K

ÖTV İndirimi ve Piyasalara Yansıması?

Ynt: ÖTV İndirimi ve Piyasalara Yansıması? ben ikinci elde 3-4 yaşın üzerinde araçlarda bi değer kaybı görmedim. zaten mantıklıda degıl. biçok aracın 3-4 yıl onceki kasası zaten şu anki güncel kasa degıl dolayısıyla kıyaslayabilecek bi rakam yok. 3 ay çok kısa bi süre bu 3 ay piyasa cok canlı...
  12. K

1988 Defender 110 (Kocaeli / Kartepe)

Ynt: 1988 Defender 110 (Kocaeli / Kartepe) kaporta boya 10 numara gözukuyo. benim fikrim bide geniş taban lastık oldumu tadından yenmez.
  13. K

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri ercan bey düşünüyorum fakat para veya ortak ayarlamaya çalısıyorum kesin degıl yani ihaleye girmem. yolum düştükce arabalara bakıyorum hatta bugunde ordaydım. umarım girebilirim.
  14. K

Sinema ve Dizilerdeki Land Roverlar...

Ynt: Sinema ve Dizilerdeki Land Roverlar... Üstte Land Rover yazdım ama Land Rover Defender olcak o.
  15. K

Sinema ve Dizilerdeki Land Roverlar...

Ynt: Sinema ve Dizilerdeki Land Roverlar... su an gösterimdeki "güneşi gördüm" isimli filmdede oynuyo land rover. oynuyo dedim çünkü kısada olsa bu sahnelerde benim içim sadece o kenarda duran araba oynuyo. :) seviniyo insan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri