kudesci kullanıcısının son içeriği

1. kudesci

Delici Ve Yayıcı Sis Farı Arasındaki Fark

Selam. Delici olanlar dar aciyla uzun bir hatta, yayicilarda genis aciyla daha kisa bir alanda aydinlatma sagliyor. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. kudesci

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Özelden size mesaj olarak telefon numaramı gönderdim.
  3. kudesci

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli 2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli 3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli 4.Ahmet yaman karadeniz ereğli 5.Mert ekici karadeniz ereğli 6.Selahattin mukyen istanbul 7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul 8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul 9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük 10.Alkım...
  4. kudesci

Istanbul Avrupa Yakasi [emoji1250]ay Yildiz Off-road Team[emoji1250]

Takipteyiz İbrahim [emoji106] [emoji846] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. kudesci

Gezenbilir; Geleneksel Kış Kampı Bolu (27-28 Şubat 2016)

Takip. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. kudesci

Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

Takip Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. kudesci

Takip. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. kudesci

2011 L200 4x4 Otomatik Şanzıman Yağı Ne Kullanmalıyım

Otomatik sanziman 10lt yag aliyor. Eger mitsubishi sayfasindan kullanim klavuzunu indirirseniz, hangi tür yagi kullanacaginiz yazmaktadir. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. kudesci

4x4 L200 Almak Istiyorum (bazı Sorularım Var)

Evet dediğiniz gibi hızlı ve yavaş orta kilitli. Bu kilitteyken dört teker aynı hızda dönmez. Gücü %50 öne %50 arkaya verir. Kilitsiz durumdaki oranları bilmiyorum ama torkun fazlasını arka cekişe veriyor. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. kudesci

Rica ederim. 4hlc ve 4llc orta diferansiyel kilidi. Arac cekilişini ön ve arkaya eşit dağıtmaya yarayan kilit sistemi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. kudesci

Bildiğim kadarıyla cevaplıyayım. Toyota hakkında bilgim yok ama iyi araç olduğunu biliyorum. O sebeple L200 ile kıyaslama yapamam. 3. 4L de arka differansiyel otomatik kilitlemiyor. Diff-lock olanlarda R/D düğmesi var, diğerlerinde yok. 4. 4L 'de 70 km hızı geçmemek gerekiyor. Kullanım...
  12. kudesci

Yurtdışından Alış - Veriş

Merhaba. Gümrük mevzuatına göre 75€ muafiyetini yıllık 5 defa kullanabilirsiniz. Bu bir kişi için geçerlidir, dolayısıyla farklı kişiler üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. 75€ ila 1500 € arasındaki gönderiler için Avrupa Birliğinden gelen ürünler için %18, diğer ülkeler için % 20 maktu vergi...
  13. kudesci

Gökçetepe Milli Parkı Ve Bölge Durumu

Gölçetepe Edirne/Keşan'a bağlı. Arkadaş Adana'yı yanlışlıkla yazdı galiba.
  14. kudesci

Baofeng Uv 5re

Satısta olan telsizi yasal olarak kullanabilmek için " Amatör Telsizcilik Belgesi" sahibi olmak gerekmektedir. Bu belgeyi Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünün actıgı sınavlar ile alabiliyorsunuz. Detaylar için telsizcilik ile ilgili bölüme ve forumlara bakabilirsiniz. Sent from my iPhone using...
  15. kudesci

Bende takip Fuat :) Sent from my iPhone using Tapatalk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.