mahrem kullanıcısının son içeriği

1. M

Mayıs-Haziran Aylarında 10-15 Günlük İran Gezisi İçin Yol Arkadaşı

Ynt: Mayıs-Haziran Aylarında 10-15 Günlük İran Gezisi İçin Yol Arkadaşı Ben bu ayin 14 ünde iran a gidecegim. Tahran, Siraz, isfahan ve yazd a gidecegim.
  2. M

Ekimde İki Hafta Özbekistan

Ynt: Ekimde İki Hafta Özbekistan ben gecen sene ekimde özbekistan daydim. dili anlamakta zorlandim. benim tanistigim insanlar genelde rusca konusuyorlardi. Kültürel acidan ruslarin etkisi bayagi hissediliyor. görülmeye deger bir ülke. saglik acisindan sorun yasadim. temizlige pek okadar önem...
  3. M

3 Günde Avrupa Turu

Ynt: 3 Günde Avrupa Turu Merhaba, gecenlerde iki günlük isvicre ye gitmistim (Frankfurt tan). Zürih - Luzern - Bern - Basel sehirlerini gezdim. Bu mevsimde de isvicre yi gezmek güzel
  4. M

Karadeniz / Orta ve Doğu Anadolu

Ynt: Karadeniz / Orta ve Doğu Anadolu Tavsiyelereriniz icin tesekkürler. Ben söyle düsünmüstüm Bati Karadeniz (5.-6. ay) Dogu Karadeniz (5.-6. ay) Orta Anadolu / Kapadokya (4.-5. ay) Dogu Anadolu (5.-7.) Adana - Hatay - Güneydogu Anadolu (3.-5.) Kilikya – Kibris (2.-3.) Cukurova / Hatay...
  5. M

Bursa - yurtici turlari

Bursa' da yurtici turlari düzenleyen sirket tavsiye edebilirmisiniz ?
  6. M

Ynt: Karadeniz / Orta ve Doğu Anadolu Subat 2009 dan Temmuz 2009 a kadar zamanim var. Karadeniz icin hangi ay uygun olur ? Bir gurub olusturmak pek o kadar kolay mümkün degil benim acimdan. Yurtdisinda yasiyorum ve bu forumda da aslinda pek kimseyi tanimiyorum. En azindan simdiye kadar...
  7. M

Subat 2009 dan itibaren öncelikle bu yöreleri gezmek istiyorum (Aslinda Kapadokya yi da görmek istiyorum). Bir bayan olarak sanirim turlara katilmam daha mantikli olacak. Yeterince zamanim var, yani Subat-Temmuz arasi. Birde trenle Istanbul dan Batman a gitmek isterim Önerileriniz varmi? Rota...
  8. M

Karadeniz, Dogu Anadolu, Güneydogu Anadolu

Subat 2009 dan itibaren öncelikle bu yöreleri gezmek istiyorum (Aslinda Kapadokya yi da görmek istiyorum). Bir bayan olarak sanirim turlara katilmam daha mantikli olacak. Yeterince zamanim var, yani Subat-Temmuz arasi. Birde trenle Istanbul dan Batman a gitmek isterim Önerileriniz varmi? Rota...
  9. M

Balayı için Tavsiyeleriniz...

Ynt: Balayı için Tavsiyeleriniz... Misiri tavsiye etmem. Bir cok misirlinin (özellikle erkeklerin) tavirlari son derece rahatsiz edici. Balayi icin Paris, Roma Viyana uygun olabilir.
  10. M

Ekimde İki Hafta Özbekistan

Ekim ayinda iki haftaligina Özbekistana gidiyorum. (Almanyadan 35 kisilik gurup ile). Ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsuiniz ?. Nelere dikkat etmek gerek.Ö zbeklerle türkiye türkcesi ile anlasmak mümkünmü ?
  11. M

''6 Ayda Adım Adım Türkiye'' Projesi

Ynt: 6 Ayda Adim Adim Türkiye Ben bu geziyi kendi capimda düzenlemek niyetindeyim (en azindan simdiye kadar böyleydi). Arkamda sponsor falan yok. Aslinda daha cok kisisel bir gezi. Uzun zamandir yurt disinda yasiyorum. Back to the roots, yani geldigim yerleri gezmek istiyorum. Uzunca bir süre...
  12. M

Ynt: 6 Ayda Adim Adim Türkiye selam caner, bu sayfayi yeni kesf ediyorum. Hizli cevabi yeni gördüm. Mesajimi okudunmu
  13. M

Ynt: 6 Ayda Adim Adim Türkiye ben ögretmenim, sanirim egitim alaninda bir seyler yapabilirim (gönüllü olarakta). Ama sadece bir yere takilip kalmak istemiyorum.
  14. M

Almanya da yasiyorum 2009 senesinin ilk yarisinda Türkiye yi gezmek istiyorum. Ama bu geziyi oldugundan daha anlamli kilmak icin faydali bir isle bagdastirmak istiyorum. Bir fikriniz varmi ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR