MAVISU kullanıcısının son içeriği

1. MAVISU

Bayan Karavancılar Nerede?

Ynt: Bayan Karavancılar Nerede? İlknur Hanım Selam Bir acemi karavancı var Antalya da da...Asuman ben... Ben de ilk başlarda sizin gibi okuyarak epey bir süre geçirdim.Çünkü karavanımın olmasını çok istiyordum ve kısıtlı bütçeyle nasıl karavan edinebilir bilmiyordum. Ancak karşıma çıkan hep...
  2. MAVISU

Karavanımı Kendim İmal Etmek Yerine Satın Alsam Olmaz mı?

Ynt: Karavanımı Kendim İmal Etmek Yerine Satın Alsam Olmaz mı? Arkadaşlar Selam 1 ay oldu Yusuf Kardeşin karavanını Antalya'ya getireli ve ben ancak size yazabiliyorum.Evi taşıdıktan sonra İntenet bağlantı sorununu ancak halledebildim .Neden diye sormayın n'olur..uzun hikaye:) Yusuf Kardeşin...
  3. MAVISU

Ynt: Karavanımı Kendim İmal Etmek Yerine Satın Alsam Olmaz mı? Sayın Karavan sevdalıları... Uzun süredir dilediğim Yusuf Bey sayesinde gerçekleşecek inşallah.O gün bugünmüş demekki. Yusuf Bey in desteğine ve sizlerin ilgisine çok teşekkür ederim.Benim istediğim karavanımın olması ve Yusuf Bey...
  4. MAVISU

Ynt: Karavanımı Kendim İmal Etmek Yerine Satın Alsam Olmaz mı? Selam Cem Bey O zaman bütçemi yazmadığımdan herkes benle alaylı konuştu..Ben de biliyorum parayı bastırınca iyi bir karavan sahibi olunacağını.O yüzden tekrar denemek istedim .
  5. MAVISU

Ynt: Karavanımı Kendim İmal Etmek Yerine Satın Alsam Olmaz mı? Cevdet Bey İlginize çok teşekkür ederim..Yusuf Bey 'in karavanı tam bana göre ama 33.000 tl istermiş benim bütçemi aşar.. Sanırım bu bütçeyle olmayacak bu sevda ..:)
  6. MAVISU

Ynt: Karavanımı Kendim İmal Etmek Yerine Satın Alsam Olmaz mı? SELAM Uzun süredir bu gruba üyeyim ve yazılanları takip ediyorum.Ancak teknik konularda çok cahilim ve kendi karavanımı yapma şansım % 0. 25.000 TL ile 2.el beni yolda bırakmayacak;olmazsa olmazları içinde barındıran ve yali yali...
  7. MAVISU

MERHABA Uzun süredir forumu takip ediyorum ve edindiğim izlenim "karavan imal etmek" üzerine.Hiç kimse gidip binek oto alır gibi karavan almadı mı ? Arkadaşlar;Lütfen biriniz bana "git şuradan istediğin özelliklere göre karavanını alabilirsin" desin no'lur.(Başoğlu,Sally,İmaj,Fayzer v.s...)Zira...
  8. MAVISU

Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı Levent Bey cim MERHABA Potansiyel bir camper alıcısı olarak yapmak istedikleriniz ve yapacaklarınız beni çok ilgilendiriyor.Estetik kaygılı olmanız cidden çok önemli.Neden olmasın... Size gönülden başarılar diliyorum ve yaptığınız işlerle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri