Mürsel kullanıcısının son içeriği

1. Mürsel

Bunlar da benim canavarlar :) · Konum ANKARA

Bunlar da benim canavarlar :) · Konum ANKARA
  2. Mürsel

Pathfinder Kullanıcıları

Merhabalar, 2 ay evvel ben de bi R51 aldım ve gayet memnunum. Bu araçlar hakkında her türlü bilgiye her zaman ulaşabileceğiniz bir whatsapp ve facebook grubu var. Grup üyeleri oldukça tecrübeli ve samimi. Sırf böyle bir grubu var diye bu araç alınabilir. Ama olur da alacak olursanız zaten...
  3. Mürsel

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Çok teşekkürler, iyi eğlenceler herkese.
  4. Mürsel

Defender Orta Konsol Hakkında

Var mı bi gelişme?
  5. Mürsel

Bu LR 110'u da Biz Topladık

Ynt: Bu LR 110'u da Biz Topladık Abi aracın son halinin fotoları varsa sevinirim. Saygılarımla,
  6. Mürsel

Land Rover Pick Up Yeniden doğuyor (yine biz)

Ynt: Land Rover Pick Up Yeniden doğuyor (yine biz) Ellerinize kollarınıza sağlık Ercan Abi.
  7. Mürsel

110 ambulanstan 90 lık LAND ve çekme karavan projesi.....

Ynt: 110 ambulanstan 90 lık LAND ve çekme karavan projesi..... takip
  8. Mürsel

Satılık 1987 Defender

Ynt: Satılık 1987 Defender Hayırlısı olur inşallah. Sayısal oynamak böyle amaçlar iyi fikir bence de!
  9. Mürsel

Bir Defender Doğuyor Forever Foremost Challenger

Ynt: Bir Defender Doğuyor Forever Foremost Challenger Ellerinize sağlık. Herşey çok güzel görünüyor. İnşallah işin sonunda içinize sinmiş olur.
  10. Mürsel

Defender Pick-Up

Ynt: Defender Pick-Up Selamlar, Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama bu araca bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Forum sitemizde herkesin araçlarında istediği özelliklerin çoğu bulunmakta. En önemliside Puma motor olması... Saygılarımla...
  11. Mürsel

Defender Stepne Bağlantı Aparatı İçin Yardım...

Ynt: Defender Stepne Bağlantı Aparatı İçin Yardım... Üzgünüm bende tel no yok ama harıtadan göstermeye çalıştım. Gördüğüm kadarıyla bire bir görüşmek ve mlz leri yerinde görmek sağlıklı olacaktır. Ayrıca pazarlık yapma şansı daha fazla olur diye düşünüyorum. Saygılarımla...
  12. Mürsel

Puma Operasyonu Başladı :)

Ynt: Puma Operasyonu Başladı :) Ellerinize sağlık. Paylaşımın için ayrıca teşekkürl ederim. Tüm konuyu bir solukta ve heyecanla okudum. İnşallah kazasız belasız marşa basarsın. Şimdiden keyifli sürüşler dilerim.
  13. Mürsel

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 Sakın yanlış anlaşılmasın. Bu arac hakikatten çok güzel oluyor hele o renkte güzelliğinine güzellik katıyor. Ne demişler "Zevkler ve Renkler tartışılmaz". Benim önceliğim mat siyah sadece o kadar. Saygılarımla,
  14. Mürsel

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 Yavuz Abi, Mat boya fikrine ben de hep oldum olası sıcak bakmışımdır. Bu konu hakkında bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Saygılarımla Mürsel (Ankara)
  15. Mürsel

Defender'ımı Kendim Toplamaya Karar Verdim

Ynt: Defender'ımı Kendim Toplamaya Karar Verdim Ellerine sağlık Ercan Abi, o araca ne kadar emek harcadığını bizzat kendim hayranlıkla şahit oldum. Aracını en son döşemecideyken görmüştüm. Fotoğraftakinden çok farklı duruyordu. Şimdi çok daha yakışıklı olmuş. Son haline ait iç dış fotoğrafları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri