Defender Stepne Bağlantı Aparatı İçin Yardım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tango Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,032
Ynt: Defender Stepne Bağlantı Aparatı İçin Yardım...

barbiturk bey cevabınızı vekliyorum.uygun bir fiyat söylersiniz artık.

Etiketler

Selam Mürsel Bey,

Bu Ankara'daki hurdalık telefonunu ya da ismini biliyor musunuz?

Teşekkürler.

yörükler metal san. tic .ltd. şti. 0 532 422 34 79 0 312 396 47 61 hurdacılar sitesi fatih cad.307 ivedik ankara

ercan süzer' Alıntı:
fazla para isterse kırıkkaleden kilo işi alır kargolarım size

Kırıkkale'deki kişinin telefonu var mı? Ankara'daki fiyatlar biraz yüksek çıktı.

Teşekkürler.

Bu yaz aliağa mke ya gittiğimde kilo ile araç parça satışının yasaklandığını öğrenmiştim. Anmaradan genel müdürlükten yasaklanmış. Bir değişiklik oldumu bilmiyorum. Araç parçaları alınırken extra alınan parçaların faturalanmadığının ankara bölgeye iletilmesiyle yasaklanmış. Yanılmıyorsam bu parçanın sıfırı 245 lira olması lazım.

benim gibi uygun fiyatlı arayan çok galiba mürsel bey sağ olsun gidip baktı ankarada ama 150 tl demişler pazarlıkla 100 lira gibi fiyat bende alırım.

tango' Alıntı:
benim gibi uygun fiyatlı arayan çok galiba mürsel bey sağ olsun gidip baktı ankarada ama 150 tl demişler pazarlıkla 100 lira gibi fiyat bende alırım.

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zaman oldu siteye girmeyeli bu yüzden bazı üzerime düşen cevapları veremedim özürdilerim. Öncelikle telefon numarası konusu cevaplanmış zaten. Bana oradaki kişilierin verdiği fiyat 510 idi fakat herhangi bir pazarlık veya verdiği fiyata ilişkin herhangi bir yorum yapmadım. Bu şu nalam geliyor pazarlık yapılırsa ve hele ki birden çok alınırsa fiyat oldukça düşer kanaatindeyim.

Fakat ben bu hafta da şehir dışında olacağım. O nedenle sizler için yapabileceğim bir şey varsa biraz beklenmesi gerekiyor.

Saygılarımla Mürsel

mürsel bey sizden haber bekliyorum.Başka isteyen varsa toparlanırsak daha uygun olur kanatindeyim.

ankaradan 80 100 lr aldıgın taşıyıcıya tornacıya 4tane burc ve saplama yaptırman gerekir ben hemen hemen hepsine baktım buda demekki 100 tl masraf demek ne gerek var hurdayla ugraşmaya al yenisini 225 tl ye ok

mürsel bey cektıgınız fotoları gordum benımde defenderım var ve bazı parcalara ıhtıyacım olcak acaba ankarada resımledıgın yerın telefon nosu varmıdır bana yazabılırmıısnız tsk ederım

Üzgünüm bende tel no yok ama harıtadan göstermeye çalıştım.
Gördüğüm kadarıyla bire bir görüşmek ve mlz leri yerinde görmek sağlıklı olacaktır. Ayrıca pazarlık yapma şansı daha fazla olur diye düşünüyorum.

Saygılarımla,

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=ankara+hurdac%C4%B1lar&sll=37.0625,-95.677068&sspn=35.547176,77.783203&ie=UTF8&hq=hurdac%C4%B1lar&hnear=Ankara,+T%C3%BCrkiye&ll=40.011576,32.762947&spn=0.033593,0.07596&z=14

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR