nevzat

Profil mesajları Son Aktivite Gönderiler Hakkında

• Nevzat bey gerçekten bizim için çok önemli bir durum geri döşünüzü bekliyor olacağız.. Yardımınız için çok ama çok Teşekkürler şimdiden. İyi günler..

Hüseyin Bali
    İZMİR
    huseyin_bali@hotmail.com
    05052355823

Son olarak iyi kilometrede 3-4 yaşında bir araç bulup dönüşüm yapmak mı daha iyi yada yeni bir model almak mı 2017 model sıfır daha iyi olur. ÖZELLİKLE YATAR KOLTUK nasıl bulabiliriz, İÇ MOBİLYA, MUTFAK , DOLAP nasıl temin edebiliriz)
    3-) 102lik mi 140 lık mı olmalı araç
    4-)Almanya ve İngiltere'de çok örnekleri gördüm nette ve sonra Almanya bir arkadaş sayesinde Almanyada içerisine baktım, biraz dolaştım bir tanıdığımın vasıtasıyla kamp imkanım olmadı (sizce aile olarak rahat edebilirmiyiz,miniklerle olur mu bu araç bize ? beklentimiz kesinlikle asgari düzeyde)

bu tarz bir araç UZUN ŞASE T4-T5 ARAÇLARIN iç donanımları koltuk,mutfak, Elektirk aksamı, ısınma,açılır tavan vb işlerini
    1-)Türkiye de yaptırabileceğimiz bir adres varmıdır ( sizin tavsiyeniz nedir), Siz Transporter ı nasıl oluşturdunuz
    2-) 2010-2014 arası bir model mi alınmalı sizce, yoksa yeni kasa 2015-2017 model mi olmalı
    transporterı sattığınızıda görünce üzülmedim desem yalan olur(benim hayalimdeki araç tamamen)
    Eşimde bende bu yıl evimize yakın okullara tayin olduk ikimizde araçlarımızı satıp üzerine bir miktar daha ekleyerek bu şeklde bir araç allalım düşüncemiz var ama nasıl yaparız bilemiyoruz,
    yaklaşık 80000-100000 TL BÜTÇE Ayırabiliriz diye planlıyoruz şimdilik.

Nevzat bey merhaba iyi günler;
    2 yıldır üzerinde düşüdüğüm karavan olayının bence yeni başlayanlar için en güzel hali Transporter aracı sizde görünce yazmak istedim... Zamanınız olurda geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum...
    İzmir Buda Eşimde Bende öğretmeniz, iki tane ufaklığımız var karavan hayatına küçükten başlangıçlar yaptık bir iki denememiz oldu arkadaşlarımızın araçları ile ve bu hastalım bize de bulaştı,

• Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun