Olgun bökü kullanıcısının son içeriği

1. O

Kendi Karavanını Yapanlar;2006 Pop-up Ducato Camper(atiladi)

Atiladi bey merhaba; Citroen Jumper 15m3 karavanıma pop up tavan yaptırtmak istiyorum. Sizinle iletişime nasıl geçebilirim. DM yollayamadım. Siz yapıyor musunuz? Ya da nasıl yaptırtabilirim yol yordam gösterebilir misiniz?
  2. O

12 Volt Buzdolabı Için "kalkış Kondansatörü" Uygulaması

Benim 440 amper aku ve 1000 wat incertore ragmen aku voltaji dustugunde bazen buzdolabi kalkisa gectiginde sistem hata verip kapaniyor. Aku ile invertor arasi cok kisa mesafe ve kablomun da yeterli kalinlikta oldugunu duaunuyorum. Son care kondansator uygulamayi dusundum sizin mesajinizi...
  3. O

Karavanımı Yapmaya Başlıyorum Ilk Konu Enerji

akü iç direncinden dolayı 2 adet 150 daha iyidir. 3 tane 190 ile gayet uyumlu olur.
  4. O

Karavanımı Yapmaya Başlıyorum Ilk Konu Enerji

Öncelikle kolay gelsin Ben de 17 m3 jumper kullanıyorum. - 140 Lt lik buzdolabını karavana sığdırmanız bayaa zor. O kadarına gerek de pek olmuyor. Ve özellikle yazın sıcakta en büyük akımı buzdolabı çekiyor. Boyutu biraz küçültmenizi 80 lt ye düşürmenizi tavsiye edebilirim. Tabii kendi...
  5. O

Acemiye Yardım Eder Misiniz?

Haklısınız üstadım.. Aracım citroen Jumper II 2007 Model
  6. O

Maalesef yatagin ustunde tavan tipi klima var ve tek hackten kalan alanda da gunes panali var
  7. O

Herkese merhaba; İlk defa konu açıyorum umarım her şeyi doğru yapıyorumdur. Yine ilk defa moto karavan yapıyorum daha doğrusu yarım yamalak yapılmış bir motokaravanı tamamlayacağım. Bazı konularda yardıma ihtiyacım var fikir verirserniz sevinirim. İlk olarak karavanın kabin kısmında tepede...
  8. O

Karavan Tavan Havalandırması

Serdar bey sizi aradım ama ulaşamadım. İmalata hala devam ediyor musunuz?
  9. O

Ankara Kamp Grubu

0 532 694 72 80 ekleyebilir misiniz
  10. O

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu abi çağrıya soracaksın karavan işini o işin kralı çağrıydı hatırlarsın tempo dergisinden :)
  11. O

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhabalar; İlk başta hazırladığınız bu güzel platform için emeği geçen herkese teşekkürler. Ben Olgun. İstanbul asıllı olmakla beraber bir dönemdir Ankarada yaşıyorum. Offroad'a karşı konulmaz bir merak saldım. Fakat Ankaradaki çevremde bu işle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri