Origami kullanıcısının son içeriği

1. O

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Selamlar, fuar davetiyesini alamıyroum. Bağlantıdan gidip formu dolduruyorum, ama sürekli "Hata! İşlem Gerçekleştirilirken Hata Oluştu. Yanlış ya da Geçersiz Promosyon Kodu Girdiniz." mesajı alıyorum. Nasıl hareket edeyim, CNR EXPO' ya mı danışmalıyım, kodu kabul etmedikleri için... Bilgi ve...
  2. O

Aktif Balıkadamlar Kulübü

Ynt: Aktif Balıkadamlar Kulübü Merhaba Efe, Ben Orhan, ABK üyesi ve 1*CMAS (ve belki de SSI OWD) bröveliyim, henüz 12 dalışım oldu. Haluk ağabeyim de buradaymış ne güzel! Sevgiler Abi. (XTX200' üm ile Kaş' ta pek seviştik, teknede tüm tüpler de DIN idi, çok rahat ettim. ;) ) Origami <◦)))><
  3. O

Sualtı Fotoğrafları

Ynt: Sualtı Fotoğrafları Merhaba, Ben de 1*CMAS bröveliyim, henüz 12 dalışım oldu. Daha ileri deneyimlerimde çok istiyorum görüntü avcılığı yapmayı. Bu tür güzelliklerin giderek yok almaya yüz tuttuğunu okumuştum, aynı noktaya yıllar farkı ile tekrar dalarak görüntüleyen yabancı bir sualtı...
  4. O

İstanbul2istanbul.com Köşesi ve GPS İz Takibi

Ynt: İstanbul2istanbul.com Köşesi ve GPS İz Takibi Merhaba, Ali Eriç' in Afrika Turu' ndan hayranı ve takipçisiyim. http://www.turafrika.com 15 Ekim 2005 - 18 Nisan 2006 arasında, 156 gün, 29.580 km, 13 ülke... muhteşem bir macera! Yeni üyeyim; bu sitede Ali Abi'den mutlaka bahsediliyordur...
  5. O

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, Benim Adım Orhan (Origami) Bu siteye, Dalış konulu bir forum sitesinden referans ile geldim ve yelken konulu bir yazışmada "linkleri görmek için üye olunuz" uyarısına uyarak üye oldum. Pek sevdim. 40' ımdan sonra, "Doğaya dönüş"e başlama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULAR

Geri