Overland06 kullanıcısının son içeriği

1. Overland06

ZJ 5.9 Büyüyor

Ynt: ZJ 5.9 Büyüyor lastikler büyüdüğündebu kadar yakıyorsa korkunç ötesi arkadaşlar ben vazgeçtim ozaman tire&rims upgrade den :-\ :-[ tam gaz ve benzin canavarına dönüşüyor bizim canavarlar ozaman.buarada benim araçtada bi anormallik olabilir mi ? 50tl lik gazla bende aşşağı yukarı 100km...
  2. Overland06

ZJ 5.9 Büyüyor

Ynt: ZJ 5.9 Büyüyor işte buyrun bence çok hoş olmuş güzel görünüyor bende bu janttan alıcam görüntü çok hoş gerçekten değil mi ?
  3. Overland06

ZJ 5.9 Büyüyor

Ynt: ZJ 5.9 Büyüyor Gerçekten çok güzel olmuş yakışmış gc 5.9 ltd ye hayırlı olsun.Bende düşünüyorum bu tarz lastik ve jant ama yükseltme kiti gerekiyormu bilmiyorum ve ebat ve boyutları neye göre baz alıyoruz fiyatları nedir hiç bir bilgim ve fikrim yok malesef :-[ yardımcı olur...
  4. Overland06

Grand Cherokee ZJ Fotoğraf Albümü (Gezilerimizden)

Ynt: Grand Cherokee ZJ Fotoğraf Albümü (Gezilerimizden) Gerçekten harika :) :) söylenecek bişey yok herşey açıkça ortada :D ;)
  5. Overland06

Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi? Göktuğ ve Ateş hocama katılıyorum tek bi platform olmak daha mantıklı bi fark yok bencede sonuç itibarı ile hepimiz Cherokee adı altında toplanalım :) çünki JeeP ailesiyiz değilmi? :D ;) :)
  6. Overland06

Jeep Sevgisi...

Ynt: Jeep Sevgisi... There Is Only One JeeP...
  7. Overland06

Jeep Sevgisi...

Ynt: Jeep Sevgisi... There Is Only One JeeP...
  8. Overland06

Jeep Sevgisi...

Ynt: Jeep Sevgisi... There Is Only One JeeP... :D
  9. Overland06

Jeep Sevgisi...

10. Overland06

Jeep Sevgisi...

11. Overland06

Jeep Sevgisi...

12. Overland06

XJ'cilere; İnsan Sevdiğini Yerden Yere Vururmuş!..

Ynt: XJ'cilere; İnsan Sevdiğini Yerden Yere Vururmuş!.. kesinlikle katılıyorum ama insan kıyamıyor yinede bu kadar sevmeye :)
  13. Overland06

Jeep Videoları

Ynt: Jeep Videoları ;D :D
  14. Overland06

Jeep Videoları

Ynt: Jeep Videoları http://video.google.com/videoplay?docid=-6222339872282952499&hl=en There Is Only One Jeep... ;) :)
  15. Overland06

Jeep Videoları

Ynt: Jeep Videoları http://video.google.com/videoplay?docid=-2316222768844124610&hl=en There Is Only One Jeep... ;) ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR