Öztürk FX kullanıcısının son içeriği

1. Öztürk FX

2014 Duster 4x2 110 Bg Direksiyon Çok Sert

Ynt: 2014 Duster 4x2 110 Bg Direksiyon Çok Sert Cevap yazmaya gerek dahi duymuyorum... .................................. Konumuza dönersek... Dacia serilerinde kullanılan tün direksiyonlar aynı...Direksiyon sertliğinden gelen şikayetler öğrendiğim kadarıyla bir hayli fazla...Üretici...
  2. Öztürk FX

2014 Duster 4x2 110 Bg Direksiyon Çok Sert

Ynt: 2014 Duster 4x2 110 Bg Direksiyon Çok Sert 30 Temmuz 2012 de yazmışım... Özellikle aracın direksiyon sistemiyle ilgili olarak büyük stres yaşayacaksınız...Duster direksiyonu size çok sert gelecek....ben 3 ay oldu hala alışamadım...en büyük sıkıntım kütük gibi bir direksiyonu olması...
  3. Öztürk FX

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Dacia Çağrı merkezinden aradılar... Dacianın yeni kampanyaları varmış..vs vs vs... Bana bunları anlatmayın...şimdi size söyliyeceklerimi genel müdürünüze dinletin istiyorum...konuşmalar kayıt altına alınıyor demi dedin..evet dedi.. Başladım...
  4. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Heryerde servisi yok...Servis işi...Büyükşehirlerde sorun olmasada..seyahatlerde sorun teşkil edebilir diye düşünüyorum... REXTON Çok güzel bir araçtır...Birnevi MERCEDES kırması diyebiliriz...Motor Şanzıman Mercedestir.. ...Süspansiyonları yoldaki...
  5. Öztürk FX

Duster Gömme Jant

Ynt: Duster Gömme Jant Olabilir...bu seferde teker ne kadar dışarı çıkar ona bakmak lazım...
  6. Öztürk FX

Duster Gömme Jant

Ynt: Duster Gömme Jant Fren diskleri janta oturmaz diye düşünüyorum.
  7. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi http://www.zaman.com.tr/otomobil_renaultdan-160-hplik-yeni-16-litre-dizel-motor_2201159.html
  8. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi RENO-DACİA araçların Genel Müdürlüğünden aradılar... Hem şikayetvar sitesine yazdıklarım hemde DaciaFacebook sayfasına yazdıklarımı okumuşlar... Arayan Yetkilinin ismi BORA Bey... Kısaca söylediğini özetlersem... DACİA Stepway ve DACİA Duster yeni kasa...
  9. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Arkadaşlar Dacia nın facebook sitesinede şikayetimi yazdım.Her alanda hakkımı aramaya devam edeceğim.Herkes hakkını aramalı. Donanımhaberde üyeliği olan arkadaşlar buradaki tartışma linki /Facebooktaki linki verirse destek almış oluruz...
  10. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Şikayetvar sitesine DACİA cevap yazmış... En kısa zamanda benimle irtibat kurulacak ve bilgi verilecekmiş... Beklemedeyim...
  11. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Şikayetvar sitesine şikayetimi biraz önce bıraktım...Oradan gelecek olan cevap ile strateji belirleyeceğim. Başvuracağım yerler... 1.Müşteri Temsilciliği .................yapıldı 2.Genel Müdürlük......................yapıldı 3.Şikayetim var...
  12. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Biraz önce aracı almış olduğum REN-SER servisten aradılar. Hil Holder konusunda şikayette bulunmuşsunuz.Bu özelliği açamıyoruz.Bilginiz olsun dediler. bende zaten bu cevabı bana daha önce siz vermişstiniz.Dolayısı ile yeni bir gelişme olmadığı için bu...
  13. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi 444 66 22 Müşteri Temsilciliğini aradım. Konuşmanın özeti. 1.Servislere yol bilgisayarıda dahil hiç bir şey açılmayacak diye kesin talimat gitmiş. 2.Aracı nere den aldığımı ve yol bilgisayarımı ne zaman aktif hale getirdiğimi sordular ve kayıt altına aldılar...
  14. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi ERMAT izmir Özellik var..Açmıyor. Gerekçesi güvenlik sorunuymuş...Servis şefine ben teknik elemanım...bana Hil Holderin açılınca ne gibi güvenlik sorunu çıkaracağını anlatırmısınız dedim...cevap....yok.......................... REN-SER izmir Açmıyor.En...
  15. Öztürk FX

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Bilgi için teşekkür ederim...En kısa zamanda bu işe el atıp sonucunu buraya yazacağım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri