rcercan kullanıcısının son içeriği

1. R

Grand Cherokee 4.7 Savrulma Hak

2000 wj var bende Klimanın fani çoğunda çalışmıyor. Buda hararetin artmasına nedenlerden biri. Hiç kimse fark etmiyor. Birde joker olarak klimanın fanina direk röleli bir fan düğmesi koymakta fayda var.
  2. R

Wj Arazide Alttan Gelen Değişik Sesler

Aracı yükselttikten sonra şaft işini ne yaptınız. Bilgi verirmisiniz.
  3. R

Yükseltilmiş Wj Kasa Araçlarda Ön Şaft Çözümü..

Ben de bu konuda müzdaribim Arkadaşım 4.7 sine 3.250 tl Tanınmış bir firmadan çift mafsallı şaft aldı Mafsalın içi dağıldı Benim 4.7 ye Bende aldım arkadaşımınki dağılınca iade ettim. Şimdi orjinal şaft ses yapıyor Ne yapcam bilmiyorum
  4. R

Yükseltilmiş Wj Kasa Araçlarda Ön Şaft Çözümü..

Bende 2000 model wj 4.7 var 5 cm yayın üzerine malzeme koyarak yukselttik Bendede ses gelmeye başladı Ben ne yapmaliyim
  5. R

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (off-road Araçları) 417-Ercan Çağlayan 1998 model grand vitara 2.5 V6 ORDU
  6. R

Sonunda Vitaracı oldum:-)

Ynt: Sonunda Vitaracı oldum:-) hayırlı olsun
  7. R

Rize - Pazar Hemşin Gezimizden Fotoğraflar

Ynt: Rize - Pazar Hemşin Gezimizden Fotoğraflar resimler 10 üstünden 11
  8. R

düz rampada çıkış ve iniş

Ynt: düz rampada çıkış ve iniş katılıyorum biraz hileli gibi
  9. R

Unimog Deneme

Ynt: Unimog Deneme allah kazasız belasız kulanmayı nasip etsin. Videoları bekliyoruzz..
  10. R

Vitara ya R12 Klima Gazı Arıyorum

Ynt: Vitara ya R12 Klima Gazı Arıyorum ağabeyim ben oto elektrik yedek parçacıyım klıma işide yapıyoruz. gaz kaçağı olayını çok güzel izah ettin. çoğu kişi gazın, klıma kullanılmadığında kendiliğinden özelliğini yitirdigini sanıyor ama gaz klıma uzun zaman kullanılmadığında senin yazdığın...
  11. R

Bursa - Uludağ 0ffroad, Keles Kocayayla Etkinliği (06 Aralık 2009)

Ynt: Bursa - Uludağ 0ffroad, Keles Kocayayla Etkinliği (06 Aralık 2009) geziniz mükemmel olmuş video yokmu video
  12. R

Suzukı JLX 3K 1997 Modifikasyonları

Ynt: Suzukı JLX 3K 1997 Modifikasyonları eliniz kolunuz ağrımasın... hella comet 450 ler gerçekten sınıfının en iyisidir. ucuza kaçmamışsınız.... bu araca ne masraf ettiniz??
  13. R

Suzuki Vitara Gösterge Aydınlatmasının İyileştirilmesi / Resimli Anlatım

Ynt: Gösterge Aydınlatmasının İyileştirilmesi. (Resimli Anlatım) ben on yıldır oto elektrik yedek parça işiyle uğraşıyorum.babam ve amcamlarda 35 senelik ustalar ben öyle öğrendim paylaşim dedim.bilginiz olsun diye. benim arabam 2006 model ama gösterge ayar düğmesi yook. biz kendi işyerimizde...
  14. R

Vitara v6 2.0 Off Road Yapılarak İmha Edilmesi

Ynt: Vitara v6 2.0 Off Road Yapılarak İmha Edilmesi % 100 kafası iyidir arabayı mahvetti.... mal düşmanı bunlar..:)
  15. R

Suzuki Vitara Gösterge Aydınlatmasının İyileştirilmesi / Resimli Anlatım

Ynt: Gösterge Aydınlatmasının İyileştirilmesi. (Resimli Anlatım) orjinal gösterge ampulünün 3 wat olduğunu unutmamak lazım 5 wat ampulün zararı zamanla çıkar. ampulun takıldığı duyu ve duyun girdiği yatağı zamanla eritiyor....... belki 6 ay belki 1 sene sonra kullanmaya bağlı. işte o zaman...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri