Ridvan Filiz kullanıcısının son içeriği

1. Ridvan Filiz

Kuba Gezisi 2019

Kuba seyahatimiz maceralı başladı. Arkadaşlarla sabah yaşadığımız yer olan St. Gallen tren istasyonunda buluşup, hepberaber Zürih havaalanına gitmeyi kararlaştırdık. Tren istasyonuna varmama beş dakika kala telefonum çaldı, Arkadaşlar, istasyona erken geldiklerini, istasyonda beklemekte olan...
  2. Ridvan Filiz

New York Temmuz 2015

Kiralık araba ile Kanadaya geçmek sorun değil ancak Budget firmasının her acentesi arabalarının Kanadaya geçmesine müsade etmiyor. Ama Budget'in Boston da sayısız acentesi var. Ayrıca ''Enterprıse, Avis yada Dollar'ı da deneyebilirsiniz. Ben de arabamı Budget'ten kiralamıştım ancak New...
  3. Ridvan Filiz

New York Temmuz 2015

Amerikadan Kanadaya geçerken hiç sorun yaşamadık. Kanadalı gümrük memuru çok candan davrandı. Arabaya filan da bakmadı. Sadece nereye gidiyorsunuz? Ne kadar kalacaksınız? diye sordu. Bir sorunla karşılaşacağınızı zannetmiyorum. İyi gezmeler.
  4. Ridvan Filiz

Amerikada C31 Karavan Tanıtımı

Doğrudur. Ne bir fotoğraf ustası ne de bir kameraman olmadığım için, video kalitesi ve çekim teknikleri kötü olabilir. Ben sadece böyle bir karavanı merak eden olabilir düşüncesiyle bu paylaşımı yaptım. Hatalarımız af ola.
  5. Ridvan Filiz

Birkaç gün içinde c31 karavanın içini tanıtacağım. Videoyu hazırlıyorum.
  6. Ridvan Filiz

Bu yılki Miaimi den New York a 5 haftalık karavan gezisinde kullandığımız El Monte C31 karavan tanıtımı. Buradan izleyebilirsiniz: El Monte C31 Karavan
  7. Ridvan Filiz

American Heritage Kamp Alani

Amerikanın Virginia eyaleti Williamsburg şehrindeki kamp alanı tanıtımı Buradan izliyebilirsiniz Amerıcan Herıtage RV Camp
  8. Ridvan Filiz

Amerikada Karavan Kamp Yeri

Amerikanın Virginia Eyaletinde AMERICAN HERITAGE karavan kampı Buradan izleyebilirsiniz : American Heritage RV Campground
  9. Ridvan Filiz

2017 Ilkbaharında Avrupa Göller Bölgesi Turu.

Merhaba Özalp Sana Almanya Konstanz gölü kenarındaki kamp yerini tavsiye edebilirim. Bu kamp yeri Almanya Avusturya sınırında. Hem Almanyadaki Lindau hem de Avusturyadaki Bregenz şehirlerine yürüyüş mesafesinde. Ayrıca İsviçre sınırına da 20 km yakınlıkta. Planlama safhası belkide geziden daha...
  10. Ridvan Filiz

Toronto Temmuz 2015

Toronto 2015 Amerika – Kanada gezimizde bu defaki durağımız. Umarım beğenirsiniz. Toronto Temmuz 2015
  11. Ridvan Filiz

Montreal Temmuz 2015

Montreal bir Adalar, nehirler ve köprüler şehri. Paris havasında. Bizim hoşumuza gitti. Kanada / Montreal gezi notlarımızla sizlere de biraz olsun buranın havasını tattırmak istedik. Montreal Temmuz 2015
  12. Ridvan Filiz

New York Temmuz 2015

New York ne bizim gibi sadece üç günde, ne üç haftada gezilip görülecek bir yer değil. Ama bu seneki Amerika turumuzda New York’a sadece 3 gün ayırabildik. Bu üç günde özellikle Mahnattan da yaşadıklarımızı sizinle paylaşmak istedik. New York gezimiz
  13. Ridvan Filiz

Amerika Turu 2015

Amerika Turu Temmuz - Ağustos 2015 Bundan önceki Amerika gezilerimizi hep karavan ile yaptık ve kamp yerlerinde konakladık. Büyük şehirlerde ayrıca bir araba kiraladık ve şehri gezdik. Karavanı da otel olarak kullandık. Uzun zamandır da bir alternatif olarak araba-Otel seçeneğini denemek...
  14. Ridvan Filiz

Bostontemmuz 2015

Boston Amerikanın en güzel şehirlerinden bir tanesi. Hem Boston şehrinde hem de civarda gezilip görülecek o kadar çok yer var ki. Bizim 2015 Temmuz ayında sadece 3 günlük gezme fırsatımız oldu. Bu güzel bölgede gördüklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Bu gezi notlarını aşağıdaki linkte...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR