sakin bekir kullanıcısının son içeriği

1. sakin bekir

Jeep Wj 2.7 Crd Arıyorum

Arkadaslar Merhaba, Sahibinden.com'da şu ilanı gördüm; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-249bin-km-grand-cherokee-802232803/detay Bu aracı tanıyan var mı? Selamlar, Bekir
  2. sakin bekir

Jeep Wj 2.7 Crd Arıyorum

Arkadaşlar Merhaba, Uzun süre önce üye olduğum forumu keyifle takip ediyorum. Pandemi nedeni (aslında bahanesi) ile şehir hayatından uzak bir bölgeye taşındım, bu nedenle ikinci araç olarak 2.7 WJ almaya karar verdim. Her ne kadar ikinci araç desem de ayda en az 2 defa çanakkale-istanbul yolu...
  3. sakin bekir

2,7 Crd Için Silindir Kapağı

Merhaba, Aşağıdaki ilan işinizi gorebilir belki... https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-jeep-grand-cherokee-2.7l-dizel-silindir-kapagi-864949111/detay
  4. sakin bekir

Citroen C 4 Cactus

Merhaba, konu cevapsız kalmasın, bir dönem cactus kullandım, gayet keyifli bir otomobil. Herhangi bir sorun yaşamadım. Benimkisi dizel otomatikti, rahatsız olduğum iki konu vardı; 1- otomatik vitesin park manevralarında geç kavraması ve küçük hareketleri zorlaştırması 2- bluetooth aktarımının...
  5. sakin bekir

Jimny 2" lift by ARWIN

Ynt: Jimny 2" lift by ARWIN merhabalar jimny'nizi yeni hali ile güle güle kullanın, bu yükseltme kitleri jimny'ye uygulandığında yol tutuşu güçlendirmek için ne gibi uygulamalar yapmak gerekir? bu konuda bilgi verebilir misiniz? ve yaklaşık maliyetleri ne olur?
  6. sakin bekir

Niva Arıyorum

Ynt: Niva Arıyorum Teşekkürler. Arkadaşlar, Linkteki nivayı görmek için istanbul'dan bolu'ya kadar gittim. İlgilenenler için söylüyorum harika kondüsyonda. Hiç bir problemi yok çok iyi bakılmış durumda. Açıkçası ben aşık oldum. Ancak bütçemi biraz aşıyor. Temiz niva arayan, gerçekten...
  7. sakin bekir

Niva Arıyorum

Ynt: Niva Arıyorum Teşekkürler, söylediklerinizi mutlaka dikkate alacağım. Hatta niva alırken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili yazıları okuyup hepsini gözden geçireceğim. Biraz daha bekleme kararı aldım bütçemi yukarı çekmek için. Ama yine de çıkan fırsatları değerlendiriyorum.
  8. sakin bekir

Niva Arıyorum

Ynt: Niva Arıyorum haklısınız iyice incelemek gerekecek... bu nedenle de aracı almadığımı düşünürsek maraşa gidip gelme masrafım olacak... bir niva daha var... http://www.sahibinden.com/acilll_satilik_niva-47WQQaXQQ15878452WQQpXQQdisplayitem bunun da durumunu bilmiyorum ama bu 2 araç şu an...
  9. sakin bekir

Niva Arıyorum

Ynt: Niva Arıyorum http://www.sahibinden.com/lada_niva_4x4_off_road_jeep-63WQQaXQQ20319946WQQpXQQdisplayitem Arkadaşlar, bu ilandaki niva ile ilgili bilgisi olan ya da fikiri olan var mı? Bana makul geldi sizde bulabileceğin budur derseniz Kahramanmaraş'a gidip alıp gelmeyi düşünüyorum...
  10. sakin bekir

Nasıl Başlarım ?

Ynt: Nasıl Başlarım ? Merhabalar, Arttech Cessna modelim var, THK'nın da sattığı modelden. Son uçuş girişimimde florya'da epey bir yüksekten yere çaktım. Gezenbilir'de model uçak tutkunlarının olduğunu görmek beni mutlu etti. Havalar müsait olduğu zaman birlikte yapacağımız bir uçuş...
  11. sakin bekir

Beyaz Balinam Moby Dick'im satılık

Ynt: Beyaz Balinam Moby Dick'im satılık Ya valla helal olsun, harika şeyler görüyorum bu forumda... İyi satışlar diliyorum...
  12. sakin bekir

Ecirman Lada Niva 1.7i 2003

Ynt: Ecirman Lada Niva 1.7i 2003 Nivanız gerçekten çok güzel... Bol maceralı günler dilerim.
  13. sakin bekir

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhabalar, Forumun yeni üyesiyim. Kamp yapmayı model uçakları ve balık avlamayı çok seviyorum. İstanbul Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunuyum. İTÜ'de İşletme ve Teknoloji yönetimi üzerine yüksek lisans yaptım. Askerden yeni geldim, yeni bir hobi olarak...
  14. sakin bekir

Niva Arıyorum

Ynt: Niva Arıyorum 1988 model olmasının ne gibi negatif yönleri olabilir inceliyorum sitemizden. Evet bütçem belki kısıtlı haklısınız ancak bu paraya alabileceğimin de en iyisini almak istiyorum... İlanın sahibi ile de iletişime geçeceğim.
  15. sakin bekir

Niva Arıyorum

Merhaba arkadaşlar, 5000 lira civarına bir Niva almak istiyorum. Sağda solda karşınıza çıkar veya eş-dosttan bir duyum alırsanız, paylaşmanız bir niva severi daha nivalandırabilir... 8) Ayrıca, önerilerinize ve öğütlerinize açığım... Saygılarımla, Bekir BOŞNAK

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri