serbayucar kullanıcısının son içeriği

1. S

Tersine Göç

Aslında 2019 da İzmirden bir iş teklifi alıp 2020 şubat gibi İzmire gelip homeofise çalışacaktım. Hanım rahatsızlanınca planı bozup istanbulda kaldık. Allah şükür şuan sağlığına kavuştu. Evin krediside bitti sayılır :smiley: Artık Allah nasip ederse göç vakti geldi. İyi dilekleriniz için...
  2. S

Tersine Göç

Haklısınız ilk hedef tarihi 2022 veya 2023tü. Yazmadığım için anlam bozukluğu olmuş. İlk olarak hedefim kiralık bir ev tutup sonrasında alım yapmak. Bahsettiğiniz gibi denize çok yakın bir lokasyon artık hayal oldu. Denize 20-30 km mesafede olan bir yer en azından istediğimiz anda gidebilmemizi...
  3. S

Tersine Göç

Merhaba, ilk cümlemde 2021 planı olarak bahsetmiştim. Sanırım gözünüzden kaçmış. Gelecek planı olarak bu soruyu soruyorum.
  4. S

Tersine Göç

Merhaba Arkadaşlar, Allah nasip ederse 2021 hedefimiz şehirden köye göç. 3 kişilik bir aileyiz. 3 yaşında bir oğlum var. Hayallerimizi hep bu borç bitsin şu borç bitsin diye diye erteledik. İçinde bulunduğumuz bu salgın sonrasında eve kapanınca (balkon yok ) artık ertlememenin gerektiğini...
  5. S

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

aynı adres üzerinden bende alabildim.
  6. S

Merhaba , Açılmış bir konu daha var . o konu içeriğinde boat show için farklı bir link paylaşılmış. Bugün o link üzerinden saat 14 de 2 bilet alımı yapıp gittik.
  7. S

etkinlik bileti ücretsiz. sanırım sizin gördüğünüz sonraki sayfadaki indirim tarzında bir reklam olabilir.
  8. S

İstanbul Avrupa Yakası Kamp Ekibi

Merhaba, Offroad Araç sahibi değilim fakat kamp etkinliklerine katılmak istiyorum. Etkinliklere katılan araçlarda yer oluyor mu? Yani araç şart mı :)
  9. S

Gezenbilir 4. ''Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi'' Duyurusu (12 Eylül 2009)

Ynt: Gezenbilir 4. ''Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi'' Duyurusu (12 Eylül 2009) 1- Yavuz Selimoğlu (degobar) 2- Aydın (BM35) - Pentax 3- Alper (SnypeR) Pentax 4- hamit(blueshark)pentax 5- Serbay Pentax Turkey
  10. S

Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar

Ynt: Kullandığınız Makine ve Ekipmanlar Body: Pentax K20D Lens(-ler): 1 - Pentax smc da al 18-55 mm 3.5-5.6 2 - Pentax smc da 50-200 mm 4-5.6 Ne Tarz Fotoğraf Çekmekten Hoşlanıyorsunuz ?: Portre, manzara, macro
  11. S

Canon vs Nikon

Ynt: Canon vs Nikon canon nikon kapışır Pentax aradan sıyrılır :D
  12. S

Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu Merhaba arkadaşlar, kullanıcı adımdan da anlaşıldığı üzere ismin Serbay :) Kocaeli Üniverstesi Endüstri mühendisliği mezunuyum. Şuan istanbulda özel bir şirkette enformasyon departmanında çalışıyorum. fotoğrafla ilgim 2006 da mezuniyet...
  13. S

Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) 01- Koza Yardımcı (koza) 02- Esra Akeroğlu (eftaLYa) 03- Mustafa&Sevgi Coşkun 04- Hakan Özkaya ( Kasif ) 05- Ünal Çelik (ulusotomotiv) 06- Belgin Zeytin (photolive) 07- Onur Maçkan (Dream_Rocker) 08- amaç 09-...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri