syncope kullanıcısının son içeriği

1. syncope

Aracınıza Uygun Yağ Tablosu

Aracınızı seçin, motor, şanzuman, fren, direksiyon vs. bütün yağlarını kapasitelerini hangi yağın kullanılması gerektiğini detaylıca yazıyor. http://www.poas.com.tr/madeni_yaglar.aspx?uygunyag
  2. syncope

Freelander Yağ Tablosu

Ynt: Freelander Yağ Tablosu Teşekkürler abim.
  3. syncope

2005 Freelander Kalorifer Koku Sorunu

Ynt: 2005 Freelander Kalorifer Koku Sorunu Ön göğüs içindeki kalorifer peteğinizin değişmesi gerekiyor. Ortalama 500 TL lik bir masraf. Ancak motor yağ soğutucusunuda kontrol ettirmenizde fayda var. Birbiri ile bağlantılı sorun olabiliyor.
  4. syncope

2004 Td4 Otomatik Şanzuman Hasar Gördü

Ynt: 2004 Td4 Otomatik Şanzuman Hasar Gördü Mrb Enis abi, epey bir zaman geçmiş, bilgi vermeyi unutmuşum. Aracın şanzumanı en ufak hasar görmemiş. O yağın geldiği yerde, içinden mil geçen beyaz sert plastik bir conta var alt kısımda, darbe alınca o contanın oradan yağ kaçırmış. vites kolunun...
  5. syncope

Üstadlardan Yardım İstiyorum

Ynt: Üstadlardan Yardım İstiyorum Abi araç otomatik vites sanırım. fakat otomatik viteslerde debriyaj oluyor mu bilmiyorum. Ankarada Yükseliş Otomotiv diye özel bir serviste Volkan bey bunun sebebinin, şanzumandaki vites geçişlerini ayarlayan bir nevi komutları gönderen elektronik sesnsörlerden...
  6. syncope

Freelander Ses Sorunu

Ynt: Freelander Ses Sorunu Amartisörleri kontrol ettir abi, bende de vardı aynı ses sorunu, amartisörlerden çıktı sorun, değiştirilmeden bi işlem yaptılar. ses kesildi.
  7. syncope

Freelander yükseltme kiti yardım...

Ynt: Freelander Yükseltme Kiti Yardım... Salih abi mrb, öndeki siyah koruma barını nereden ve ne kadara temin edebiliriz ?
  8. syncope

Freelander Viskoz Kaplin Arızası(önemli)

Ynt: Freelander Viskoz Kaplin Arızası(önemli) Eli öpülecek adamsın abi ne diyim..
  9. syncope

2004 Td4 Hse Webosta

Ynt: 2004 Td4 Hse Webosta Enis abi peki webosta çalışmıyorsa genelde hangi sorundan dolayı olabilir ve ne yapmak gerekir ?
  10. syncope

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Allah rahmet eylesin..
  11. syncope

Ynt: 2004 Td4 Otomatik Şanzuman Hasar Gördü Merhaba Enis abi, şanzumanda delikten ziyade çok küçük bir çatlak var saç teli inceliğinde. Artık nedir ne değildir bilmiyorum abi, kaynak mı yaparlar, gövde mi değişir sizin dediğiniz gibi bilmiyorum hayırlısı artık. Ama yarı şanzuman olayını...
  12. syncope

Ynt: 2004 Td4 Otomatik Şanzuman Hasar Gördü Adem abi ve Enis abi çok teşekür ederim güzel fikirleriniz için. Ancak şuan için aracı kendim yaptırabileceğim maddi bir durumum söz konusu değil, aracın kredi borcunu ödüyorum zaten aylık 900 TL. 2 senesi kaldı. Son durum hakkında bilgi vermek...
  13. syncope

Ynt: 2004 Td4 Otomatik Şanzuman Hasar Gördü Rica ederim, çok teşekür ederim. Bakalım artık, iyice bir araştırıcam..
  14. syncope

Ynt: 2004 Td4 Otomatik Şanzuman Hasar Gördü Her zamanki gibi ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim Enis abim. Aslında cep telefonun var ama arayıp rahatsız etmek istemedim. Buradan sorayım dedim. Abi bugün hasar tespit yapıldı ve şanzumanda sol ön tekere yakın bir kısımda çok küçük bir delik...
  15. syncope

Ynt: 2004 Td4 Otomatik Şanzuman Hasar Gördü Enis abi yetiş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri