tamertalas kullanıcısının son içeriği

1. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Yeni plan projeler için beyin fırtınası devam ediyor :)
  2. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Bu güzel dilekleri gördükçe insanın bir şeyler daha yapası geliyor. Çok teşekkürler ..
  3. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Teşekkürler ...
  4. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Aracımızın hikayesini ve resimlerini 4x4 dünyası dergisi ile paylaştık ... 4x4 Dünyası
  5. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Teşekkürler ...
  6. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

U401
  7. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Bizimki çok sıra dışı bir yenileme oldu ve bizim maliyetimiz sizi yanıltır. Bu noktada piyasa içerisinde bu işi yapan en iyi örnek motogezgin nickname li üstadımızdır. Onun maliyetlerini referans almanız daha reel olacaktır.
  8. tamertalas

Arslanımın Gençliğe Dönüşü... 110 Land Rover Defender Benzin/lpg

Tampondan tampona yenileme bu işte, maşallah ... Ellerinize sağlık, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin ...
  9. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Beyefendi bahsettiğiniz araçların parçaların bir çoğunu teminini Almanya fabrika bile durdurdu. Bu nedenle Almanya'da Mog parça işini yapan bir çok firma var. Bu firmalarda Gagenau'nun elinde kalan orijinal parçaları toplayıp onların satışını yapıyor ya da donör olarak kullanarak ürettiriyor...
  10. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

O listeyi hiç bir firma paylaşmaz zaten , ancak şöyle yardımda bulunuyoruz ( ki şu an 416 doka toplayan bir müşterimizde olduğu gibi) siz listenizi yapıp TR deki her hangi bir lokasyonumuzla paylaşırsanız yedek parça departmanlarımız size parça fiyatları ve bulunabilirlik durumu hakkında...
  11. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Parça listesinden kastınız nedir anlamadım ?
  12. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Merhabalar, söylediklerinizin bazılarında haklısınız, fakat eski model araçların parçalarında Almanya'da bile temin sıkıntısı yaşanmakta. Bu nedenle cevap veremediğimiz bir çok nokta olabiliyor. Dikkat ederseniz benimde parçaları nereden temin ettiğimi göreceksiniz. :)
  13. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Dizaynla alakalı bir durum sanırım, tüm araçlarda öyle .. Aşağıdaki örnek gibi :)
  14. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum, fikirlerinize katılıyorum eski her zaman candır ...
  15. tamertalas

Unimog 411 Projesi ...

Bunu da şimdi çektim :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough