taner erdem kullanıcısının son içeriği

1. taner erdem

Vx100 Genel Bilgi Paylaşımı

Merhaba,Erciyes Sanayi Sitesinde JAPON OTO,Muhammet usta var. Ben 1997 vx 80 aracimı on yıldır ona götürüyorum,memnunum tlf. 0533 813 90 09 kolay gelsin.
  2. taner erdem

Sahininden Land Cruiser Vx 80

Herkese merhaba, 6 yıl önce 299.000 km'de aldığım, tüm bakımları tarafımca özenle yapılmış ve hiç off-road görmemiş Vx80 aracımı satıyorum. Aracım şu an 352.000 km'dedir. Teknik aksam olarak hiçbir sıkıntısı yoktur. Araçta ön ve arka kilit yoktur (fabrikasyon) sadece orta kilit bulunmaktadır...
  3. taner erdem

Ankara'da Toyota Prado Için Modifiye Ustası

Merhaba,modifiye için,Japon otomobil,Muhammet usta,TLF.0533 813 90 09 adres.ERCİYES TOPLU İŞYERLERİ SİTESİ 9.CADDE no 121 Macunköy ANKARA iyi,işinin ehli ustadır,kolay gelsin.
  4. taner erdem

Vx100 Genel Bilgi Paylaşımı

Merhaba,aracınıza Prins tüp tavsiye ederim,tecrübeli bir ustaya taktırmanızı öneririm,kolay gelsin
  5. taner erdem

Yeni vx100 sahibiyim

Merhaba,LPG DE uzn yol 18-20 lt,şehir içi 2-3 lt daha fazla yakar (PRİNS tüp]
  6. taner erdem

Vx80 Teknik Bilgi + Detay

Merhaba,97 model vx 80 sahibiyim,4 yılı geçti bu aracı kulanıyorum,çok sağlam,dayanıklıdırlar,parçası piyasada var,gözünüz korkmasın,yolda kalmazsınız ,kolay gelsin.
  7. taner erdem

Toyota 1998 Vx80

Ynt: Toyota 1998 Vx80 Güle güle kullanın.aynı araçtan bende de var,çok memnunum.
  8. taner erdem

Ankara'da Vx100 Ustalari, Servisleri Ve/veya Meraklilari

Ynt: Ankara'da Vx100 Ustalari, Servisleri Ve/veya Meraklilari Merhaba mehmet bey, bende land cruiser vx 80 sahibiyim. Ankara Macunköy'de Erciyes iş yerleri sitesi var. Orada 9.cadde 121 numarada Japon Otomobil (Muhammed Usta) var. Gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz, bende aracımı oraya...
  9. taner erdem

Range Rover 16 jant 4 adet çamur ve kar lastiği

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-orjinal-range-rover-jant-lastik-71128039/detay detaylı bilgi için TANER ERDEM 0536 3277522 ANRARA
  10. taner erdem

Toyota Sahiplerinin Dikkatine

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine Herkese merhaba,13 yıl mercedes G kullandıktan sonra,1997 vx 80 toyatama nihayet sahip oldum,aracı 1 ay önce aldım ve çok memnunum,lütfen beni de listenize ekleyiniz,aracın fotolarını sonra ekliyeceğim,selam ve saygılarımla.Taner Erdem
  11. taner erdem

Ueli Steck-The Swiss Machine

Ynt: Ueli Steck-The Swiss Machine Dağcılık ve kayak için extrem videolar,paylaşım için çok teşekkürler.
  12. taner erdem

Range Rover 2.5 TDI 1998

Arkadaşlar merhaba,14 yıl Mercedes G kullandıktan sonra,uzun araştırmalar sonucu Range Rover 2.5 td 1998 aracımı yeni aldım,İstanbuldan aracı yeni getirdim,gücü,virajlara girişi,yol tutuşu gerçekten çok iyi.Özellikle Ankaralı arkadaşlardan gittikleri servis ve usta konusunda yardım rica...
  13. taner erdem

Çok Temiz Mercedes GD-240 - Satıldı

Ynt: Çok Temiz Mercedes GD-240 - Satıldı Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim,araç satılmıştır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri