taylans kullanıcısının son içeriği

1. T

Navara Yükseltme İşlemleri

kit ile yükseltmenizi öneririm. Navara 5 cm den fala yükseltildiğinde alt salıncak yetersiz geliyor ve kamber açısı bozuluyor, aklınızda bulunsun. Bir de yükseltme sonrası far yükseklik ayarı için uzatma almanız iyi olur.
  2. T

Nissan Navara Off Road Için Uygunmu?

Merhaba. Üç yıldır navara kullanıyorum. Tercih etme nedenlerimi, diğer araçlarla farkını ve kullanım sonucu tecrübelerimi özetleyebilirim. Öncelikle SUV araçların birçoğu 4x2 olduğu için benim için bir seçenek değillerdi en ufak kaygan zeminde ilerleyemezlerdi. İLgimi çeken toyota landcruiser...
  3. T

Haftasonu Kamp

Baraj etrafında tavsiye ettiğiniz kamp alanlarını haritada işaretleyebilir misiniz?
  4. T

Merhabalar Aranızda 4×4 Arac Ile Yeniyim Nilgi Ve Tecrubelerinize Ihtiyacim Var

Merhaba aktarım ile ilgili birkaç sorum var cevaplarsanız sevinirim hi 4x4 konumunda orta dif kilitleniyor yazmışsınız. Ön arka aks güç dağılımı sabit mi kalıyor? Sabitse Güç oranları nedir Orta ve ağır off road sürüşlerimde lsd nin pek işe yaramadığını gördüm. Hep vinç gerekti. Siz lsd...
  5. T

At Lasti̇k Süspansi̇yona Etki̇si̇ ?!

Pick up aracımda bir yıla yakın zamadır bf goodrich at kullanıyorum. Aracım navara, arkada süspansiyon ve helezon var, yaprak değil. Yaprak yaylarda ki etkisini bilmiyorumç At lastik aracı sertleştiriyor. Lastik basıncını 30-28 gibi değerlerde kullanınca daha rahat ediyorum. 32-34 ler sert...
  6. T

Nissan Navara

İki yıldır navara np300 platinum kullanıcısıyım. İstanbulda yaşıyorum. Aracı almadan önce araştırdım. bu nedenle genel özellikleri beklentilerimi karşılıyor. Kameralar ile park çok kolay. Boyunun sığması yeterli. Otopark yeriniz varsa hiç düşünmeyin. Pratiğiniz arttıkça her yere sığdırıyorsunuz...
  7. T

Kamp Için Grup Oluşturalım.

Merhaba Maramara bölgesi kamp yerleri için önerileriniz olur mu. Aracım araziye uygun. Sitelerde çok genel bilgi verilmiş daha çok turistik rehber tadında. Sizin tecrübeleriniz daha değerli olur.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri