Terrano 92 kullanıcısının son içeriği

1. T

KAFAM KARIŞIK..BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM

Ynt: KAFAM KARIŞIK..BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM Sayın mozarto rumuzlu arkadsım öncelikle alacagınız aracın hayırlı olmasını dilerim .İnsallah küçük gezenbilir üyesi rahat eder. Bende off road için bir araç aradım. Pick up segmentinde birçok seçenek var malumunuz. Ancak ben de Toyota dan yana...
  2. T

Yeni Kasa 2012 Toyota Hilux

Ynt: Yeni Kasa 2012 Toyota Hilux Kesinlikle diff kilit takılıyor. Tercihen ARB marka kullanılıyor.Yükseltme kiti olarakta Old Menü tercih ediliyor. Old menü süspansiyon kiti ile aracın yol tutusu daha mükemmel oluyormuş.Nasip olursa bende taktıracagım
  3. T

TOYOTA Hılux 2.5 Adventure Modifikasyonu

Ynt: TOYOTA Hılux 2.5 Adventure Modifikasyonu Ahmet Bey bende 2010 hilüx 3.0 aldım. Bende ön ve arkaya diff. kilit takmak istiyorum. ARB ile detroit arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz. ARB bazı malzemelerinin plastik oldugu söyleniyor. dogrumudur. Bunları form donanımdan edindim. Ancak...
  4. T

2012 HILUX 4*4 ADV.05.12.2012 ÇARŞAMBA ELİMİZDE OLACAK İNŞALLAH

Ynt: 2012 HILUX 4*4 ADV.05.12.2012 ÇARŞAMBA ELİMİZDE OLACAK İNŞALLAH Hayırlı ugurlu olsun bende 2 hafta önce 2. el 2010 model 3.0 elegant aldım. Çok memnun kaldım. Güle güle kullanın.
  5. T

Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik tamer bey teşekkürler. deneyimlerinizi paylaştığınız için...
  6. T

Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik sayın cetay rumuzlu arkadaşım Tamer bey, bende bir hafta önce 2010 model hilüx 3.0 elegant aldım . Ön ve arkaya ARB diff takmak istiyorum. Ancak sürekli arıza verdigini söyleniyor. Önerileriniz ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  7. T

Yeni Kasa 2012 Toyota Hilux

Ynt: Yeni Kasa 2012 Toyota Hilux Ben de unımog sevdam vardı. Ancak bir türlü nasip olmadı. Ancak bir hafta önce 2010 model 30.000 km Hilüx aldım İstanbul dan Araç 3.0lt elegant full İstanbul Siirt 1700 km yolda 520 TL yakıttı 100-140 arası yaptım araç hem taksi hem 4*4 hemde pickup aracı...
  8. T

Satılık Unimog

Ynt: Satılık Unimog en son gezenbilir üyelerine ne olur
  9. T

İSTANBUL DEPREMİNİ BEKLİYOR

Ynt: İSTANBUL DEPREMİNİ BEKLİYOR Gerçekten önemli bir noktaya deginmişsiniz Ahmet bey.Hepimiz offroad araçlarımızı daha güçlü hale getirmek için özen, vakit, para harcıyoruz. Acaba depreme yönelik olarak evimiz için ne yaptık ki... Bu soruyu önce kendime sorup düşüncelerimi sonra sizlerle...
  10. T

1983 Jeep CJ-8 (Gaziantep)

Ynt: 1983 Jeep CJ-8 (Gaziantep) Gerçekten tek kelime ile haika olmuş.Allah güle güle kullanmak nasip etsin. Allah Bizede en kısa zaman da bir unimog nasip etsin diyelim.
  11. T

Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

Ynt: Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model Gerçekten çok güzel olmuş.Darısı başımıza bir unımog bulursam bende onu toplamak istiyorum inşallah...
  12. T

Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı

Ynt: Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı Gökhan bey rica etsem acaba size e mail adresimi versem yada Adres versem adresime CD sini gönderebilirimisiniz? Simdiden yaptıklarınız için teşekkürler. Saygılarımla...
  13. T

Karavanda Gaz Sistemi Kuran ve Kullananların Dikkat Etmesi Gereken Bazı Noktalar

Ynt: Karavanda Gaz Sistemi Kuran ve Kullananların Dikkat Etmesi Gereken Bazı Noktalar Mesut bey paylaşımınız için teşekkürler.
  14. T

Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı

Ynt: Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı Gökhan bey ilğinize teşekkür ederim. Sizleri inanın sıkbogaz etmek istemezdim. Bundan dolayı özür dilerim. İnanın büyük bir sabırla bekleyecegim. İlginize ve yaptıklarınızdan dolayı emeginize simdiden teşekkür ederim. Sabırla...
  15. T

Alınık Suzuki Vitara

Ynt: Alınık Suzuki Vitara Adınıza sevindim aracınızı güle güle kullanın. Şuanda Malatya da mı yaşıyorsunuz? Ben Malatya lıyım. Bende Nıssan Terrano I var. Ama hayalim bir unımog sahibi olmak. Şu anda bir U 421 üzerinde çalışıyorum. İnşallah en kısa zamanda alacagım. Malatya da bir offroad...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri