tr_azziz kullanıcısının son içeriği

1. tr_azziz

Survival Bıçağı Seçimim

Ynt: Survival Bıçağı Seçimim resimlerdeki bordo bereliler ... MAK ayrı bir birlik boranun büyük shogun modelini kullanıyorum çok güzel kullanışlı kalmalı kamplar için ideal ama günübirlik gezilerde kullanışsız biraz büyüklüğüyle abartı oluyor...
  2. tr_azziz

Hayati İdame Ekipmanları

Ynt: Hayati İdame Ekipmanları Magnezyum fire starter gibi malzemeleri Pusula Doğa Sporlarından Kutsal Beyden temin edebilirsiniz...
  3. tr_azziz

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? tek saçma tüplü tabancaları tavsiye ederim etkili menzilleri 20-30 mt dir hedefi etkisiz hale getirmeye birebir dir 10 mt menzilde kot kumaşını yarıp geçiyor + güzel bi şok yaratıyor dednendiği için söylüyorum :)
  4. tr_azziz

17 OCAK Pazar ALDOSK Gazipaşa Taşköprü Yürüyüşü

Merhabalar 17 Ocak Pazar günü Hava Elverişli olursa ALANYA Doğa Sporları Klubü olarak GADOSK ile beraber Gazipaşa Doğanca köyü yolunu takiben Kabakbükü mevkisini içine alan ve Taşköprü bölgesinde son bulan 10 kilometrelik yürüyüşe katılmak isteyenler Atatürk Cad. Hancı Pastanesi ne gelmeleri...
  5. tr_azziz

Hayati İdame Ekipmanları

Ynt: Hayati İdame Ekipmanları bülent bey o bıçaktan bende almıştım fazla kullanamadım :D emin olun 1 veya 2 sefer kullanıcaksınız belli bi zamandan sonra kabzesi yerinden oynuyor ve çıkıyor . çeliği güzel bileylemesi kolay ve çabuk körelmiyor o yüzden güzel kabzesi işi bozuyor .kol...
  6. tr_azziz

Kampta Rahat Etmek İçin Çakı - Bıçak Seçimi ?..

Ynt: Kampta Rahat Etmek İçin Çakı - Bıçak Seçimi ?.. 2 hafta önce Victorinox 0.8461M04DE kilitli modelini aldım ve çok memnunum tavsiye ederim üzerinde tek elle açılılabilen testereli bıçağı , testeresi ,delme bıçağı , tornavidası ,konserve ve gazoz açacağı var 96 tl ye aldm
  7. tr_azziz

Antalya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi Barbaros Bey Yeni Navaranız hayırlı olsun geçemiyeceğiniz engel kalmaz inş. Pınar hanım hoşgeldiniz :D aktivitelere elimden geldiğince eşlik edicem . iyi forumlar...
  8. tr_azziz

Hangi Botu Almalıyım, Kararsız Kaldım?

Ynt: Hangi Botu Almalıyım, Kararsız Kaldım? Aku Match ile Boreal Atlas arasında gidip geliyorum şimdilik zirve yürüyüşleri yapmayı planlamıyorum ama bu kış yaylalara yürüyüş olarak planlarım var o yüzden Aku Match biraz daha cazip geliyor yaz yürüşleri için de ileride yazlık bir ayakkabı...
  9. tr_azziz

Ynt: Hangi Botu Almalıyım, Kararsız Kaldım? evet sağlam bir yapısı var gibi görünüyor . diğer modellerin numaraları yok o yüzden başka markalarada bakıyorum Boreal Atlas gibi
  10. tr_azziz

Ynt: Hangi Botu Almalıyım, Kararsız Kaldım? cevabınız için teşekkürler. :)
  11. tr_azziz

Ynt: Hangi Botu Almalıyım, Kararsız Kaldım? Kimseden ses seda yok ! ??? teşekkürler..
  12. tr_azziz

Merhaba kış sezonuna giriyoruz artık eksik malzemelerimizi tamamlamanın zamanı geldi :) ilk defa trekking botu alacağım. Ama hangisi seçemedim. Bugüne kadar kamplarda dağda bayırda Cat botumu kullandım ama artık yetmiyor uzun yürüş sonrası malum su toplamaları :) Bu kışı kuru geçirmek...
  13. tr_azziz

Hayati İdame Ekipmanları

Ynt: Hayati İdame Ekipmanları dün gittim bora frimasının büyük shongun modelini beğendim aldım kullanışlı bir bıçak bugün bahçede bir kaç ağaç parçaladıktan sonra kütüğe sapladım ve ucu kırıldı nasıl bi iştir anlıyamadım ??? ters bir hareket yapsam benim yüzümden oldu diyebilirim ama...
  14. tr_azziz

Antalya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Antalya Serbest Muhabbet Köşesi selamlar hayırlı ramazanlar. Ramazandan sonra Manavgat Alara çayının kenarında kale arkasında 2 gecelik kamp yapmayı düşünüyorum bu düşünceye ortak olmak isteyen varmı___?
  15. tr_azziz

Leatherman Hakkında Sorular

Ynt: Leatherman Hakkında Sorular leatherman ın Surge modelini bende düşünüyorum ama teredütte kaldığım nokta extra takılan uçlarında oynama gevişeme gibi bir sıkıntısı oluyormu acaba?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri