turanemmi kullanıcısının son içeriği

1. T

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Selamlar Ben tuna 46 yaşındayım sedona 950 kullanıcısıyım. Ataşehir ümraniye taraflarında (şerifali civarları) akşamları çıkıp 20 km (yokuşlar çok dalgaya almayın )= ) takılıp donuyorum. Yol arkadaşları arıyorum. duyanlara selam olsun
  2. T

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Selamlar Ben tuna 46 yaşındayım sedona 950 kullanıcısıyım. Ataşehir ümraniye taraflarında (şerifali civarları) akşamları çıkıp 20 km (yokuşlar çok dalgaya almayın )= ) takılıp donuyorum. Yol arkadaşları arıyorum. duyanlara selam olsun
  3. T

Yunanistan'da ki Uluslararası Ehliyet Sorunu

Ynt: Yunanistan'da Ki Uluslararası Ehliyet Sorunu Sevgiler, Geçen hafta döndüm, parga da marketin önüne park edip peynir alayım dedim. Polis gelmiş kapıda bekliyordu. Dedi uza. Ben de tamam dedim geri geri giderken arkada duruyordu kızdı. Çıkar dedi ehliyet ruhsat :) tabi ben çok arandım adam...
  4. T

Daha Temiz Bir Çevre İçin Elele - 3. Filyos Rafting yada Gezi Etkinliği

Ynt: Daha Temiz Bir Çevre İçin Elele - 3. Filyos Rafting yada Gezi Etkinliği filyos ta rafting düzenleyen insanları var mı? internetten bilgi buılamadım.. yemek kalma vs konularında kime danısmak gerek ?
  5. T

23 Nisan'da Doğu Ekspresi ile Kars Etkinliği Yapalım

Ynt: 23 Nisan'da Doğu Ekspresi ile Kars Etkinliği Yapalım hep yapmak istemişimdir.. hatta ben bir ara burdur + antalya trenle gitmiştim :) trenlerimiz baya güzel oldu.. maliyet ve gün konusunda bir araştırma yapmak lasım..
  6. T

Trekking Grupları (Marmara)

Ynt: Trekking Grupları (Marmara) selam, cok aradım cok arastırdım , bir kac güzel yer var trek icin, bir iki haftaya bir organizasyon yababilirim ( klavyemde birkac harf yok kusura bakmayın) bunun icinilk once sirketimizde birdeneme yabacağız ve eger güzel birseyler olursa size de fotolar...
  7. T

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu ben tuna sanalda turanemmi :) gezmeyı dolaşmayı severim. Motorumu yeni sattım kendimi tuhaf hissederim. Sıcağı sevmem soğuğun hastasıyım, Bir montum bir ben bir de bırakamadığım lanet sigaramla dağ tepe demem, göbek önde ben arkada yürümeyi çok severim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri