ugr73 kullanıcısının son içeriği

1. ugr73

my world

Ynt: my world aracım satılmıştır.teşekkür ederim.
  2. ugr73

my world

Ynt: my world teşekkür ederim.
  3. ugr73

my world

Ynt: my world aracım satılıktır ilgilenen arkadaşlar buradan ulaşabilirler bana ..0532 352 49 73 25 000 tl pazarlıksız istiyorum.
  4. ugr73

4x4 ranger arka differansiyel uğultusu

Ynt: 4x4 ranger arka differansiyel uğultusu ilk önce defransiyelin yağını değiştirmenizi öneririm.su almış olabilirsiniz zicine .sonuc değişmezse defransiyelin sökülmesi gerekir..
  5. ugr73

my world

Ynt: my world ön var arkan tampon 4 mm saçtan imal edildi ön vinç tablası ve tamponlar şaseye bağlı maliyet olarak 4000 tl ödedim.
  6. ugr73

my world

Ynt: my world aracı çok temiz bulduğum ve maliyet olarak daha uygun bulduğum icin ranger i tercih ettim.malum sonucta japon motoru var üzerinde ;)
  7. ugr73

my world

Ynt: my world araç kaplamaya girdiğinde tüm far ve stopları far filmiyle kaplattım
  8. ugr73

my world

Ynt: my world kendi işyerim ;)
  9. ugr73

my world

çorludan selamlar...
  10. ugr73

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? 2004 suzuki bandit 600s
  11. ugr73

Yunanistan - İtalya Gezi Raporu (7 Eylül - 23 Eylül 2008)

Ynt: Yunanistan - İtalya Gezi Raporu (7 Eylül - 23 Eylül 2008) paylaşımınız için çok teşekkürler dostlar.darısı bizlere inşallah seneye.....
  12. ugr73

Satılık - Eusebio Kaz Tüyü Uyku Tulumu

Ynt: Satılık - Eusebio Kaz Tüyü Uyku Tulumu 70 e bağlıyalım şı işi derim ben pazarlık sünnettir ;)
  13. ugr73

-18,7 Derece Uyku Tulumu

Ynt: -18,7 Derece Uyku Tulumu ürün hala güncel se almak istiyorum...
  14. ugr73

Satılık - Eusebio Kaz Tüyü Uyku Tulumu

Ynt: Satılık - Eusebio Kaz Tüyü Uyku Tulumu biraz daha hesaplı bişiler yaparsan alıcıyım tuluma sanırım ; ;)
  15. ugr73

PUXING PX-777 ALINIK

ARKADAŞLAR PX-777 OLUP SATMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞIMIZ VARSA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri