vanesy kullanıcısının son içeriği

1. V

60 Bin Altı Küçük 4x4

sevgili arkadaşlar gündelik kullanmaya da uygun, bahçeye gittiğimde saplanmayacak, fener-balat yokuşlarında kalmayacak (az buz değil, hafife almayın. 4 çeker, arazi vitesli ford ranger ile lastik yaka yaka çok zor çıktığım yokuşları düzenli kullanıyorum) , pikniğe, göle, kampa götürecek, şehir...
  2. V

Kamp Tüpleri

arkadaşlar piknik tüpler dar çember ve geniş çember olmak üzere 2 çeşit satılıyor. bağlanacak aksesuarlar da tüpün tipine göre farklı. ocak, lüks, ısıtıcı gibi aksesuarlar bir kere alınacağı için hangisini seçeceğime karar veremedim. dar çember piknik tüple geniş çember piknik tüpün reel farkı...
  3. V

Araç Seçimi

aracını içinde yatmaktan vazgeçer, bir tane roof top ya da istediğiniz boy normal çadır ve şişme yatak alırsanız çoğu 4x4 ihtiyacınızı karşılar. zaten yatağı sererken eşya boşalt, eşya yükle yapacaksınız, masanız sandalyeniz, suyunuz, erzağınız, valiziniz ön koltuklara sığmayacak, bütün camları...
  4. V

2001 Vx100 Arazi Tuslari Kullanimi

ne güzel, 2001 otomatik araçta her türlü arazi fonksiyonu varmış.
  5. V

10bin Tl Altı Enduro

klr 650 ile uzun yola, artçılı çıkılır mı sizce?
  6. V

10bin Tl Altı Enduro

iyi satışlar dilerim. ben de istanbulda tt600 ilanlarını takip ediyorum. mümkün olduğu kadar bütçeyi aşağı çekmeye çalışıyorum. bu motor şehir içi kısa mesafede uygun lastik takılırsa yer yer kullanılabilir mi? çok yorar mı? yol endurosu alırsam (pegaso, tenere, gs650 gibi) bir de skuter alırım...
  7. V

10bin Tl Altı Enduro

kendi motorumu henüz satamadığım için ağırdan alıyorum. bmw f 650'ler çok yapılı geldi. şehir içinde gündelik kullanıma devam etmek istiyorum, o cüsse gözümü korkuttu. burcinhan'ın gösterdiği tarzda cross lara bakıyordum, hedefte cross olunca düşük cc'lere de bakmaya başladım. gözümün ucu da...
  8. V

10bin Tl Altı Enduro

ne güzel anlaşmıştık oysa :smiley: tekrar bakayım ilanlara o zaman. km'yi güvenmek imkansız. 2.,3. sahibinden motorlarda km. şans işi.
  9. V

10bin Tl Altı Enduro

haklısınız...
  10. V

10bin Tl Altı Enduro

10bin tl altı 600cc civarı endurolara bakıyorum. ilanlarda; kle 500, pegaso, transalp, gs650, tenere gibi motorlar ilgimi çekiyor. bu motorların hangisi daha mekaniktir, daha az teknolojik parça içerir? hangisi daha hafiftir? hangisinin tamiri, tadili kolay, parçası bol, kendisi güvenilirdir...
  11. V

pegaso hk düşünceniz

pegasolarda marş rublesi sorunu kronik oluyormuş ama piyasada kle 500 ler de çok kilometreli.
  12. V

Başlangıç Seviye Motor Önerisi

bence siz yeni başlayan motorlarının içinde artçı koltuğunun genişliğine ve konforuna bakın, başka da bir şeye bakmayın. çantalı, iki kişilik, çantalı filan diye 600lük motorla başlanmaz. artçı bile yeni sürücüye zorluktur, tehlikedir. yeni başlayan biri için çok iyi bir motor olabilecek...
  13. V

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları amca da çok mutlu haklı olarak. ;D
  14. V

Monster Motorbike

Ynt: Monster Motorbike devrildiği zaman motora arkamız dönük bi elle elcikten, bi elle minder yakınlarından tutup çömelerek kalça ve bacaklardan aldığımız güçle kaldıracağız değil mi?
  15. V

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları piyasadaki touring motorlarının çekme karavan dahi bağlanabilecek güçte olanları var da, geri vites çok büyük sorun değil mi? nasıl yanaşacak, nasıl park edecek?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri