vetvadi kullanıcısının son içeriği

1. V

Araç ile Bulgarsitan - Sırbistan - Bosna Hersek - Hırvatistan - Karadağ - Arnavutluk - Makedonya

Ynt: Araç İle Bulgarsitan - Sırbistan - Bosna Hersek - Hırvatistan - Karadağ - Arnavutluk - Makedonya Balkanlara Başlangıç için Bosna Hersek doğru bir seçim. Saraybosna Araç Kiralama Uygun Fiyatlarla Hizmetinizdeyiz +387 62 520 533 Viberden iletişim kurabilirsiniz
  2. V

(Haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ.

Ynt: (haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ. Araç Kiralamya Devam ediyoruz Bosna Hersek Gezilerinde uygun fiyata araçlarınız bizden İrtibat +387 62 520 533 Viberden ulaşabilirsiniz
  3. V

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Bu Asolo markasının bu botunu arıyorum mesajı yazan arkadas en son foruma 28 ekimde gelmiş tekrar gelir mi ne zaman gelir bilmem ancak ben bu botu şiddetle almak istiyorum google ingilizcede de ciddi araştırma yaptım öve öve bitiremiyorlar bu botu yanlızca asolo firması...
  4. V

Sarayevo - Başçarşı

Ynt: Sarayevo - Başçarşı saraybosnada en iyi börek bakın başçarşıda bosna börekçisi var ama bu börekçinin tam karşısındaki ASDZ en iyi börekçi.
  5. V

Ynt: (Haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ. vetmersin@gmail.com saraybosna araç kiralama
  6. V

Ynt: (Haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ. size tavsiyem bu yoculuğa saraybosnadan başlamanız çünkü araç kiralama fiyatları bosnada çok uygun olan bazı güvenilir yerler var sonuçta balkanlarda türkleri en fazla sempati ile bakanlar boşnaklar. size araç...
  7. V

Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak

Ynt: Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak beyfendi google earthte gosteribildigi kadariyla detaylica inceledim. gercekten cok zor gorunuyor sadece gercekten delilik kanina islemis olanlarin yapabilecegi bir basari bu.Ayrica dagn topografyasinii cok ama cok cok iyi bilen birisi gerekli.
  8. V

Erciyes Dağının Zirvesine Jip ile Tırmanmak

Merhabalar bu benim forumda ilk mesajım ve böyle bir macera forumu ile karşılaştığım için mutluyum. Ben bu akşam google earth te gezerken Erciyes dağına bakıyordum.Acaba çok fantastik bir aktivite olabilecek bir fikrim var. Erciyes dağının zirveye veya zirveye çok yakın bir yerlere cip ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri