YanlışGezenAdam kullanıcısının son içeriği

1. YanlışGezenAdam

Zalım J9 Arka Kapı Sorunu

Merhaba Ey tecrübeli abilerim 🙋🏻‍♂️ Ekte görülen J9 aracı almak üzere gittim herşey çok iyiydi ancak sonra bir şey fark ettim. Arka kapı yok 🤷‍♂️ Bu durumun yapım ve iki yıl içinde yaşam konusunda eksisi artısı konusunda görüşünüz var mı? Biraz canım sıkıldı malesef o yüzden mantıklı karar...
  2. YanlışGezenAdam

Karavanda Sulu Sistem Soğutucu Kullanılır Mı?

Hocam bu, arada senden çok özür diliyorum çok saçma bir konu çıktı burada kişisel görüşüm bu insanların yorumlarına kesinlikle yanıt vermemek ancak çok haksız yorumlar var. Eğer siz gerekli gereksiz emek benimdir siz karışmayın derseniz tek yorum bile atmayacağım🙏
  3. YanlışGezenAdam

Konuyu dağıtmayalım. Doğrucu Davut adının size yakışacağı şekilde bir yanıt rica edicem. Videoda hatalı bir bilgi ticari bir amaç gördüğünüz tespit ettiğiniz kısmı bizimle paylaşır mısınız?
  4. YanlışGezenAdam

Peki neden konu hakkında hiçbir yanıltıcı bilgi vermeyen ticari bir amaç gütmeyen bir insanın emeğini aşağılayan bir insana destek oluyorsunuz şu anda? Ben foruma yeni üye oldum diye mi?
  5. YanlışGezenAdam

Soruma yanıt alamadım? Lütfen video da tespit ettiğiniz insanları maddi manevi zarara sokabilecek bir bilgi tespit ettiniz mi bu yüzden mi emeğini aşağıladınız? Örnek olarak yazabilir misiniz?
  6. YanlışGezenAdam

Konuyu dağıtma çabanızı anlıyorum. Lütfen Videodaki bir tane hatalı bilgi yanlış yönlendirme gösterir misiniz?
  7. YanlışGezenAdam

Lütfen Videodaki bir tane hatalı bilgi yanlış yönlendirme gösterir misiniz? Hızlı tavşandan selamlar 😊🙋🏻‍♂️
  8. YanlışGezenAdam

Hızlı tavşandan selamlar 😊 sizler çok agresif hiç munakaşaya açık insanlar değilsiniz🙋🏻‍♂️ Nasıl anormallik yok? Lütfen Videodaki bir tane hatlı bilgi yanlış yönlendirme gösterir misiniz?
  9. YanlışGezenAdam

*Teknik bir yorum yapmadım🤷‍♂️ *İhtiyacım olan bir konu değil öğrenmemek gerek yok. *Seni tanımak istemiyorum çünkü benzerin bol. *Yeni kayıt oldum ama gidiciyim. *Ahkam ın sözlükten anlamına bakmalısın. Şimdi sen ya videonun sonunu seyretmemişsin ya da yazdığın bu 5 cümlelik yanıt ile...
  10. YanlışGezenAdam

Benim çalıştığım sektörde eski kült bilgilere takılmış gelişime kapalı ve çevresinde deneyip kendisi görmek isteyen insanlara sebepsiz ayrıca konu dışı linç/mobing uygulayan kişilere DİNAZOR deriz. YouTube dan takibe geçtim gereksiz olumsuzluk yüklenmeyelim. Tüm olumsuz ve ağır yorumlara rağmen...
  11. YanlışGezenAdam

Uygun Fiyat Yeterli Isınma Hk.

Ben sizin 2lt yi nasıl 2tl okudum hala ona gülüyoruz evde 😊 Semaver konusuna dönersek ona temelden girip hakkını vererek yapmak lazım yoksa tertemiz yolda bırakır. İlk aklıma geldiği haliyle borular tabana döşendikten sonra giriş valfi ve pompa araç içinde ve sabit. Pompadan uzanan giriş hortumu...
  12. YanlışGezenAdam

Şehir içi durumunu yazmanız çok iyi oldu. Bunun dışında yapı olarak dikkatten çok uzağım mutfağı 8 ayda iki defa yaktım. Soba benim sonum olur gibi görünüyor kendimize açık olmamız lazım. Teşekkür ederim 👍
  13. YanlışGezenAdam

Yanıt için teşekkürler trumaları araştırmaya başlıyorum artık takılırsam tekrar danışacağım👍
  14. YanlışGezenAdam

En Verimli Isınma Sistemi Hangisi?

Üff harflerin yeri 😏 neyse yazdığınız iyi oldu kaç gündür webasto fiyatı bakıyordum 🙈
  15. YanlışGezenAdam

En Verimli Isınma Sistemi Hangisi?

Üff harflerin yeri 😏 neyse yazdığınız iyi oldu kaç gündür webasto fiyatı bakıyordum 🙈

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri