YaprakGurdal kullanıcısının son içeriği

1. YaprakGurdal

Kapadokya Vadi Yürüyüşü & Kamp 8-9 Temmuz 2015

Kapadokya yürüyüş ve gezilecek yerlerle ilgili detaylara blogumdan ulaşabilirsiniz. Doğa Harikası Kapadokya | Küçük Dünya | Gezi Rehberi
  2. YaprakGurdal

Hafta Sonu Gezi Ve Kamplar

Kampçılık ve kamp malzemeleri ile ilgili bilgi arıyorsanız blogumda detaylı bir yazı yazdım. Kamp Malzemeleri & Kamp İhtiyaç Listesi | Küçük Dünya | Gezi Rehberi
  3. YaprakGurdal

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Türkiye’deki kayak merkezleri konusunda blog sayfamda çok detaylı bir yazı var. Hepsini tek tek inceliyor. Keyifli okumalar. Türkiye'deki Kayak Merkezleri | Küçük Dünya | Gezi Rehberi
  4. YaprakGurdal

Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye

Ynt: Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye Cok tesekkurler bilgiler icin. Ben de hemen dusunmuyorum gitmeyi bu karisikliktan oturu, ama ortalik durulur durulmaz gitmek niyetindeyim...
  5. YaprakGurdal

Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye

Ynt: Suriye-Lübnan-Ürdün için tavsiye Merhabalar, Ben de bu geziyi yapmayi planliyorum. Eger gittiyseniz detaylari paylasabilir misiniz? Ayrica bahsi gecen taksicinin detaylarini alabilir miyim?:)
  6. YaprakGurdal

Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!!

Ynt: Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!! Merhabalar, Ben de erkek arkadaşımla birlikte Suriye-Lübnan-Ürdün gezisi yapmayı planlıyorum. Eger bu geziye gidebildiyseniz detaylari paylasabilirseniz cok memnun olurum..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR