Yaşar Akgün kullanıcısının son içeriği

1. Y

Uv5 Dmr Hakkında

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır cb el telsizi ve sabit cihaz kullanıyorum. Bu dönem amatör telsiz sınavına girmeyi düşünüyorum. Telsizler hakkında araştırma yaparken uv5 dmr denk geldi bu tür telsizlerden pek anlamam. Tier 1/2 diğer sayısal telsiz uyumu falan bahsediyor konu hakkında bilgisi...
  2. Y

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Herkese merhaba bende bisiklet tutkunuyum macera 80'li yıllarda 3 tekerli ile başladı. Uzun zaman oldu binmeyeli fırsatım olmuyor.
  3. Y

Ilk Cb Telsizim Bende Aranıza Katıldım.

Teşekkürler Ahmet bey evet tabanı mıknatıslı Midland marka köyde deneme amaçlı araca tutturup kontrol ettim.
  4. Y

Selamlar bugün çatı anteni taktım kablo rg58 11.20 metre swr 1.2 bazı kanallarda 1.1 çıkıyor mıknatıslı anteni ayarlamadım.
  5. Y

Üstadlar cb sabit çatı anten kablo boyu kaç metre olmalı? Elimdeki rg58 anten radyalsiz vertical tip şase vermek gerekirmi? Teşekkürler
  6. Y

Teşekkürler Ahmet bey bir adet svr metre bulayım
  7. Y

Hayırlısı midland antenimi taktınız bendeki sıfır svr ayarı yapmak gerekiyormu?
  8. Y

Memleket Kayseri/Pınarbaşı meslek olarak ağır vasıta kullanıyorum şu anda Erzincan İliç'te şantiyedeyim.
  9. Y

Ahmet bey kurdunuzmu sistemi? Benimde elimde 3 tane sabit cb cihaz,mıknatıslı mobil ve yarım dalga çatı anteni var fırsat bulup kurulum yapamadım.Hayırlı olsun 21. Kanalda tırcılar oluyor önceleri kanallar daha doluydu cihazın 2'si am 1 am/fm köydeki eve kuracam arkadaşta 100'lük takoz...
  10. Y

Ahmet bey kurdunuzmu sistemi? Benimde elimde 3 tane sabit cb cihaz,mıknatıslı mobil ve yarım dalga çatı anteni var fırsat bulup kurulum yapamadım.
  11. Y

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar ismim Yaşar Kayseri'liyim yaş 36 ağır vasıta şöförüyüm. Aranızda olmaktan mutluyum herkese kolay gelsin teşekkürler :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri