yayladef. kullanıcısının son içeriği

1. yayladef.

Orjinal İngilizimi Satıyorumm

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm Arac muhtemelen istanbula varmıstır. Cenk beye hayırlı ugurlu olsun güle güle günlerde kullansın benim araç üzerinde yapamadıklarımı cenk bey gerçekleştirecek inş:) merakla takipteyimm....
  2. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm Saolun oguzhan bey arac icin yorumlarınz içinde teşekkür ederim. Araç gercekten güzel alacak arkadaşın memnun kalacagı bir araç zaten son fiyatı verdim daha aşagı vermeyi düşünmüyorum gerekirse kredi çekerek kapatirim acigimi die düşünüyorum.
  3. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm özel mesajınız bana ulaşmadı o yüzden cvp veremedim kusura bakmayın
  4. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm saolun zaten tek teselli mız cana gelmemiş olması
  5. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm dusuncenız ıcın tesekkur ederım.can kaybımız yok allaha sukr.ancak maddı olarak kaybımız war .Arac parcalarla bırlıkte 22.200 lıra,parcaları ıstemeyeecek arkadasa 21.750 pazarlıksız son fıyat olarak werıyorum...
  6. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm UV klimanın parcaları dahil diger parcalarıda satısa baglı istedigim fiyatta aracı alcak arkadasa parcalarıda verebilrm daha kargo kutusuyla duruyor parcaları sıfır
  7. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm fiyatla ilgili açıklama yapmayı unutmuşum pazarlık sünnetir tabi bizde bunu yaparız ama abartılı rakamlarda fiyatını düşürmem onuda sölemek isterim. Araç yasına göre temiz bu fiyatı edicegini düşünüyorum askeriye çıkması degil off road yapıp ezilmiş bir araçta...
  8. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm biraz daha ayrıntılı olarak bilgi vermek gerekirse aracın iki kapısının alt eteklerinde ufak çürükler var muhtemelen kapının içinde kalan sularda kaynaklanan seyler bunlar. Çürükte sayılmaz aslında ufak rütuşlarla halledilebilecek küflenmeler diyebilirim...
  9. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm yorumunuz için teşekkürler gerçekten araç güzel çok temiz orjinalliğini koruyor.sahibini üzmeyecek bir def oldugunu söleyebilirim.
  10. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm evet dogrudurr aracı iş dolasıyla şehir dışında oldugum için tanıdıgm bi abimin galerisine bıraktımm
  11. yayladef.

Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm güncell
  12. yayladef.

Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:)

Ynt: Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:) araç orjinalinde dizel. Motorunda herhangi bir oynama yoktur orjinal 2.5 dizeldirr.
  13. yayladef.

[size=10pt][font=arial black]ekonomik ihtiyaclardan dolayı aracımı satıyorumm.1987 orjinal ingiliz county modelidir. dizel 2.5 motora sahip aracımda fabrika cıkıslı vinç,bagaj ,far yıkama ve klima mevcuttur.Kazası boyası yoktur bu modelde böle hiç kurcalanmamış araç bulmak zordur.Araç Türkiye...
  14. yayladef.

Ynt: Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:) bu konuya acıklık getirmem biraz zaman alıcak izine gittigimde bu aracın orjinalde dizel olup olmagını ögrenicem inş.ayrıca arac için yaptıgınız yorumlar için tşk ederim daha hiç bir yerinde oynama olmadıgını...
  15. yayladef.

Ynt: Bende Yeni Aldıgım Defenderimle Aranıza Katılma Mutlulugunu Yaşıyorum...:) OKTAY ve OZAN bey sizlerede tşk ederim.daha kullanma fırsatını yakalayamadım:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri