Orjinal İngilizimi Satıyorumm

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yayladef. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,579
Ynt: Orjinal İngilizimi Satıyorumm

dusuncenız ıcın tesekkur ederım.can kaybımız yok allaha sukr.ancak maddı olarak kaybımız war .Arac parcalarla bırlıkte 22.200 lıra,parcaları ıstemeyeecek arkadasa 21.750 pazarlıksız son fıyat olarak werıyorum...

Etiketler

oncelikle cok gecmis olsun.arabam olmasaydi direk gelirdim yanina,inceliyorum aracinizi dizel olmasi buyuk avantaj.ici disi derli toplu arabanin boyasi duzgun koltuklar iyi taban dosemesi kombinasyonu da guzel.tam projelik aracin var.1 tane topladim ben defender simdi 2.ye 90lik bakiyorum.aracini alacak arkadas uzulmeyecek cok belli bu ama biliosun piyasa yavas sabretmekte fayda var daha da ucuza verme aracini yazik gunah

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

oguzhan3434' Alıntı:
oncelikle cok gecmis olsun.arabam olmasaydi direk gelirdim yanina,inceliyorum aracinizi dizel olmasi buyuk avantaj.ici disi derli toplu arabanin boyasi duzgun koltuklar iyi taban dosemesi kombinasyonu da guzel.tam projelik aracin var.1 tane topladim ben defender simdi 2.ye 90lik bakiyorum.aracini alacak arkadas uzulmeyecek cok belli bu ama biliosun piyasa yavas sabretmekte fayda var daha da ucuza verme aracini yazik gunah

Saolun oguzhan bey arac icin yorumlarınz içinde teşekkür ederim. Araç gercekten güzel alacak arkadaşın memnun kalacagı bir araç zaten son fiyatı verdim daha aşagı vermeyi düşünmüyorum gerekirse kredi çekerek kapatirim acigimi die düşünüyorum.

ihtiyactan satiliyo diye oldurmeyelim fiyati zaten piyasanin ustunde guzel bi arac,benimde var bi defender im maliyetleri masraflari iyi bilirim.disardan bakilinca ucuz araba aliyo herkez ama ceremesini cekiyolar is isten geciyo :smiley: neyse herkes yasayarak ogrenicek iyi malin kiymeti sonradan anlasiliyo ulkemizdeki zihniyet yuzunden :smiley:

Değerini bilecek birine gitti. 8 yıl sonunda kısmet bugüneymiş. :smiley:)

ibrahim_ipek' Alıntı:
Satildi demi buda satildi . Gozumu diktigim araba satiliyo arkadas anlamadim ki . Dun bir bugun iki ;-);-) hayirli ugurlu olsun

İbrahim Bey merhabalar,

2006 dan beri ilk defa bir arabaya bu kadar ısındım. İnanın aramaktan usanmıştım artık tam pes ettiğim anda karşıma çıktı. İnşallah sizde gönlünüze göre bir araç bulursunuz.

Selamlar :smiley:)

agirabi' Alıntı:
Değerini bilecek birine gitti. 8 yıl sonunda kısmet bugüneymiş. :smiley:)
hayirli ugurlu olsun aracim olmasa benimde projelik defender im buydu :smiley: gule gule kullanin

Dun rizedeki bi arac icin pazarlik yapiyodum yarim saatle kacirdik . Bugunde bu gitti . hani arabasini satamayan var ise ben musteri olayim bir saatte satilir ;-) bu gidisle bn defender alamam ;-) bari istanbulda olanlar ara sira yan koltuklarina oturtsunda bi taraflarimiz sismesin ....;-)

Rize deki aracı bende haftasonu kampa gittiğim için kaçırmıştım :smiley:) Yan koltuk müsait buyrun efendim :smiley:)

Bekle bizi Afrika!!!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,159
Kaydolan Son Üyemiz
Fatih avcı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR