YAZIR kullanıcısının son içeriği

1. YAZIR

Grand Vitara Aux Aktifleştirmek

Ynt: Grand Vitara Aux Aktifleştirmek Ebay dan da baktım. Bugün de uğraşmaya devam edeceğim. Stereo jack ile telefon dan vıdeo müzik açıyorum bilgisayar bağlıyorum. Ses seviyesi yükseldi. Birde benim teypte tek soket var. 2007 modellerde birde beyaz soket var. O soket benim teypte de olsa işim...
  2. YAZIR

Grand Vitara Aux Aktifleştirmek

Arkadaşlar merhaba 2006 grand Vitara kullanmaktayım. Araçta aux yok fakat teypte öyle bir özellik olduğunu gördüm. Ve bağlantıları yaptım. Teyp ekranında TELEPHONE yazıyor Laptop tan müzik açıyorum ses güzel ama ıstedıgım gibi değil. Ses sanki mono gibi. Böyle bir çalışması olan arkadaşlar varsa...
  3. YAZIR

ACEMİYE SUZUKİ YARDIMI

Ynt: ACEMİYE SUZUKİ YARDIMI selamlar. bende bi aralar pinin'e merak sardım fakat melez bi araç olduğu için, daha önceden yetkili serviste çalışmış olan bi yakınım kesinlikle uzak dur dedi. ben yinede vaz geçmedim. birgün açık oto pazarında araç bakarken bir tane denk geldi hemen incelemeye...
  4. YAZIR

En Çok Neden Korkarsınız?

Ynt: En Çok Neden Korkarsınız? allah korkusu olmayandan korkarım :)
  5. YAZIR

Sonunda bende Vitara ailesine katıldım...

Ynt: Sonunda bende Vitara ailesine katıldım... aracınız hayırlı olsun allah iyi günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. 2000model atiker lpgli abimde var çok memnun. montaj sonrasında problemler yaşadı fakat marka ile alakalı bir durum değil takanların tecrübesi ile alakalı durumlardı hep.
  6. YAZIR

G.Vitara 1 ve 2, viteste ses ve titreme problemi

herkese merhaba. 2005 vitara otomatik ile girdik bu arazi tutkusuna. onu sattık şimdi 2006 manuel vitara aldık araç çok güzel ama eskisi daha keyifliydi. bu aldığım araçta 1 ve 2. viteste alt devirlerde bi uğultu ve titreme var özellikle titreme alt devirlerde kasayı titretip rahatsız edici ses...
  7. YAZIR

Suzuki - Grand Vitara 2006 Model - Ses Sorunu Hakkında

2006 grand vitara 2.0 5k manuel vites araç aldım. fakat araç ile rampa aşagı 1. vitese saldığımda difransiyel uğultusu gibi ses geliyor. birde gücün daha çok hissedildiği 1 ve ikinci viteste alt devirlerde gaza dokunsam bile araç titriyor karoserden ses geliyor devir az birşey artınca ses...
  8. YAZIR

Araç Yükseltmede Zor Seçim: Kit mi? Get ile Yükseltme mi?

Ynt: Araç Yükseltmede Zor Seçim: Kit mi? Get ile Yükseltme mi? evet bende gemlikten. adım suat memnun oldum.
  9. YAZIR

Araç Yükseltmede Zor Seçim: Kit mi? Get ile Yükseltme mi?

Ynt: Araç Yükseltmede Zor Seçim: Kit mi? Get ile Yükseltme mi? metin bey merhaba gemlikte hoşuma giden araçlardan birisi sizinki
  10. YAZIR

Suzuki Vitara 1600-2000 Motor Karşılaştırması

Ynt: Suzuki Vitara 1600-2000 Motor Karşılaştırması oguz bey öncelikle teşekkür ediyorum bilgilerinizden dolayı. fakat benim durumum biraz farklı. ben aracı aldıgımda bujileri filtreleri (servisten) şanzıman yağını ve filtresini hatta aracın ateşleme bobinlerini(servisten) hepsini tamam ettim...
  11. YAZIR

Suzuki Vitara 1600-2000 Motor Karşılaştırması

Ynt: Suzuki Vitara 1600-2000 Motor Karşılaştırması slmlar bende aranızda yeniyim.bendede 2004model grand vitara var. abimdede 2000model 1,6motor vitara var benimki otomatik onunki manuel, açıkçası benim araçtaki 2000motorun gücünü kesinlikle hissedemedim. abimin aracı daha iyi gidiyor...
  12. YAZIR

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu arkadaşlar merhaba acemilik kötü şey şuan bu sitenin hizmetlerini çözmeye ugraşıyorum. biri bana yardım etsin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri