Yılmaz Gün kullanıcısının son içeriği

1. Y

Motokaravanda Ehliyet Sınıfı Nedir?

Ynt: Motokaravanda Ehliyet Sınıfı Nedir? Oğuz Bey, Teşekkür ederim.
  2. Y

Ynt: Motokaravanda Ehliyet Sınıfı Nedir? Oğuz Bey, Özür dilerim, konuya çok uzağım ve inanın verdiğiniz bilgileri anlayamadım. Öğrenmek istediğim B sınıfı ehliyetle karavan kullanıp kullanamayacağım.
  3. Y

Ynt: Motokaravanda Ehliyet Sınıfı Nedir? Ehliyetim B sınıfı. Karavan kullanabilirmiyim, bu ehliyetle
  4. Y

Saygıdeğer Karavan Dostları, Cehaletimi maruz görün, bu işe yeni başlamayı düşündüğümden birçok konuda bilgi eksikliğim var. Motokaravan kullanabilmek için, normal otomobil ehliyeti yeterlimi?
  5. Y

MSNBC 2004 Fotoğrafları

Ynt: MSNBC 2004 Fotoğrafları Evet, yaptığım yorumların %90'ı fotograf bölümünde. Fotograf bölümüne yazmanın ayıp bir tarafı mı var. Yazdıklarımı okuduğunuzu sanmıyorum. Sayın teknik admin (Türkçesini kullanmış olmanızı tercih ederdim), tek temennim, sitenin düzeyinin yükseltilmesiydi . Bunu...
  6. Y

Kişisel Galeri (irfan-R)

Ynt: Kişisel Galeri (irfan-R) İrfan Collu'ya, bu güzel fotograflarını, bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.
  7. Y

MSNBC 2004 Fotoğrafları

Ynt: MSNBC 2004 Fotoğrafları İyi bir eleştirmen olduğumu yazmadım. Eleştirmenim de, demedim. Eleştirmen olabilmek için, eleştirilen konunun zirvesinde olmak gerekir. Yazdıklarım kişisel yorumlarım. Sizde, biraz müneccimlik de var galiba (bu cümleyi ciddiye almayın, şaka yollu yazılmıştır)...
  8. Y

Amatör Cep Telefonu Çekimlerim (Makro)

Ynt: Amatör Cep Telefonu Çekimlerim (Makro) Yüksek çözünürlüklü fotograflar bunlar, cep telefonuyla çekilmiş olmaları pek inandırıcı gelmedi. Telefon kameranızın çözünürlüğü kaç megapiksel. Böyle yüksek çözünürlüklü telefolar var mı piyasada? Fotograflarınız güzel. Bizlerle paylaştığın için...
  9. Y

Neden Fotograf? Why Photography!..

Ynt: Neden Fotograf? Why Photography!.. Müzik ve fotograf, ne mutlu size. Fotograflarınızın yayınlandığı bir site varsa, lütfen adresini verin, izlemekten zevk alacağız. Keşke birkaç fotografınızı da ekleseydiniz, bu güzel ifadelerin altına. Bizlerle paylaştığın için teşekkürler.
  10. Y

Happy Metal

Ynt: Happy Metal Sayın Murat Şahin, yaşam tarzınıza özenmemek mümkün değil. Ne mutlu size ve sizinle bu hayatı paylaşanlara. Fotograflarlada olsa, bir nebze bizde paylaştık o güzel günlerinizi. Konakladığınız yerler ve o küçücük çadırlar, duygulandırdı beni. Paylaşımınız için teşekkürler.
  11. Y

Mısır Kabuğundan Sanat

Ynt: Mısır Kabuğundan Sanat Gerçekten çok güzel uygulamalar. Türk motifler kullanıldığına göre, yapan bizden birisi. Mutlaka bir yerde sergileniyordur. Hakkında bilgi edinirseniz, haberimiz olsun. Paylaşımın için teşekkürler.
  12. Y

4. Balkanlılar Halk Oyunları Festivali

Ynt: 4. Balkanlılar Halk Oyunları Festivali Eleştirmenler, genelde eleştirdikleri konularda konuya, vakıf olan kişilerdir. Ancak, bu onların eleştiri yaptıkları konuda başarılı oldukları anlamını taşımaz. Ne iş yaparsa yapsın insan, yapacağı işle ilgili bilgilere sahip olmadan başarılı...
  13. Y

MSNBC 2004 Fotoğrafları

Ynt: MSNBC 2004 Fotoğrafları Konunun özü, Sedat Bey'in daha önce yapmış olduğu bazı yorumlarla ilgiliydi. Sn. Bambino, mesajınızda biraz serzeniş hissediyorum. Hangi amaçla böyle bir yazı yazdığınızı anlamış değilim, anlamaya çalışıyorum. Diyorsunuz ki, teknik admin, sitenin tüm görünüşüyle...
  14. Y

Önemli Olan Varmak Değil, Yolda Olmaktır

Ynt: Önemli Olan Varmak Değil, Yolda Olmaktır Sn. Erdem (Moderatör), Sedat (Teknik Admin), Özdal (Moderatör), Bu sitede, üst düzeyde yerlere gelmiş kişilersiniz. Göndermişl olduğunuz mesajları yakından takip ediyorum ve üzülüyorum. Özellikle, Fotografçılık konusunda ki, bilgilerinizi...
  15. Y

Otoyol

Ynt: Otoyol Temennileriniz güzel. Yurtdışında harikalar yaratan mühendislerimiz ve çalışanlarımız olanaklar verilse daha iyilerinide yapabilirler. Ama... işte bu kelime ile hayaller sona eriyor. Paylaşımınız için teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri