yuzen_adam kullanıcısının son içeriği

1. yuzen_adam

Satilik 99model Suzuki Grand Vitara 2,5 V6

[/URL][/IMG]
  2. yuzen_adam

Satilik 99model Suzuki Grand Vitara 2,5 V6

Aracim artik bana kucuk geldigi icin satiliktir... 4,7 Grand Cherokee WJ ile takas olabilir. Motoru 7000km once Suzuki Grand Oto tarafindan bastan asagi yenilenmistir. Su an 334bin km civarinda kilometresi vardir Aracin sifir faturasi dahil bu gune kadar yapilan butun servis islemleri dosyali...
  3. yuzen_adam

Correl Plastik Dodik...

Ynt: Correl Plastik Dodik... Suzuki Grand Vitara 2 kapı
  4. yuzen_adam

Correl Plastik Dodik...

Ynt: Correl Plastik Dodik... Bazı uygulamalarımız. Mitsubishi L200
  5. yuzen_adam

Correl Plastik Dodik...

Ürünlerimiz esnek kırılmaz plastik malzemeden imal edilmektedir. Şu an stoklarımızda olan ürünler: Suzuki Vitara 2-4kapı Suzuki Grand vitara 2-4 kapı Suzuki Samurai Jeep Grand Cherokee zj Jeep Cherokee Mitsubishi L200 Yakın zaman içerisinde Toyota Hilux, Amarok, Grand Cherokee wj ürünlerimiz...
  6. yuzen_adam

1998 Suzuki Vitara 3kapı

Ynt: 1998 Suzuki Vitara 3kapı Resim
  7. yuzen_adam

1998 Suzuki Vitara 3kapı

8. yuzen_adam

1998 Suzuki Vitara 3kapı

9. yuzen_adam

1998 Suzuki Vitara 3kapı

Aracım özenle kullanılmıştır. 150.000km'de motoru sıfır yapılmıştır. Otomatik şanzuman, arazi şanzumanı ve diferansiyellerin yağları değişti A'dan Z'ye bütün bakımları yapılı. Günlük olarak kullanmaktayım. 1.6 16 valve full enjeksiyonlu motor ve Otomatik şanzuman 173.300km 3'' süspansiyon...
  10. yuzen_adam

Otomatik Vitara Arıyorum.

Ynt: Otomatik Vitara Arıyorum. Dinçer Bey, Eğer 3 kapı düşünürseniz aracımın sahibinden.com sitesi ilan numarası 160353610 Saygılar, Koray Yamacı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri