zedzestion kullanıcısının son içeriği

1. zedzestion

Benim Karavanım Mercedes-Hymermobil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. zedzestion

Benim Karavanım Mercedes-Hymermobil

Sil baştan yapalım mı? Hadi buyrun artık adı “Tirol” birde instagram hesabı var @hymertirol ...[emoji6] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. zedzestion

4. Taraklı Karavan Festivali

noldu şimdi festival yok mu?
  4. zedzestion

Avrupa Ülkelerinde Kamping Malzemesi Satan Marketler

Almanya'da en çok beğendiğim karavan marketi berger oldu.Hemen hemen her şehirde ufakta olsa shopları var. Onun dışında Avusturya'da Falle başarılı TR den yola çıkıp sırbistan hırvatistan güzergahını izleyerek slovenya üzerinden avusturya'ya girecekler için Vilach ta güzel bir mola yeri aynı...
  5. zedzestion

Mercedes L408 Karavan

Ynt: Mercedes L408 Karavan Sevgili cagatay tanistigimiza cok memnun oldum umarim kisa surede aracini diledigin gibi tamamlarsin.Seninde yollarda gezdigini gormek bizi memnun eder..
  6. zedzestion

Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler)

Ynt: Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden Çeşitlemeler) Tahminim burasi http://www.larasandland.com/sayfa.asp?id=15309 bikac yil once gitmistik.Cok guzel acikhava kumdan heykel sergisi..Lara'nin Kundu'ya yakin kisminda buyuk otellerin baslangici.
  7. zedzestion

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Ayni araca 4 adet sigorta yapilan yegane ulkeyizdir sanirim.Umarim girisimlerden sonuc alabiliriz..
  8. zedzestion

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Hüseyin bey acaba biz Yeşil sigortayı Almanya'dan yaptırabilir miyiz Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. zedzestion

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Ilgili dost, arkadas ve yoneticilerimizden rica etsek birde yurtdisi yesil sigorta icin yardimci olsalar..Orada da karavan sigorta primleri cok yuksek...Ornegin otomobil yillik 300 euro oderken biz ozel amacli tasit gorundugumuzden 700 euro...
  10. zedzestion

Mercedes Benz 309 D

Devirdaim Değişikliği Parça numarası; Devirdaim:6172000720-0520 Hepu:P190 Öndeki parçalardan ayırabilmek için döndürüp resimde görüldüğü gibi tornavida benzeri bir aletle kilitlemelisiniz Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. zedzestion

Mercedes Benz 309 D

3 yilin sonunda bende bazi konularda ufak ufak tecrube edinmeye basladigim Mercedes Benz 309 D aracima ait bilgileri bu baslik altinda sizlerle paylasmaya karar verdim.Umarim bu tip bir araca sahip olacak/olabilecek arkadaslara bir nebze faydam dokunur. Oncelikle aracla ilgili kisa bir teknik...
  12. zedzestion

Benim Karavanım Euramobil Mb 100d Mercedes

Ynt: Benim Karavanım Euramobil Mb 100d Mercedes Serkan selam bir kac zamandir forumda bulmaya calisiyordum.Hatta gozden kacirdim acaba nerde diye taramayi dusunuyordum.Meger konuyu yeni acmissin.Bir kez daha hayirli olmasini diliyorum.Umarim gezi paylasimlarinizi da gorur, birlikte kamp yapma...
  13. zedzestion

Benim Karavanım: Mercedes 310 D James Cook

Ynt: Benim Karavanım: Mercedes 310 D James Cook Armagan Bey oncelikle araciniz hayirli olsun.Yakit konusu aklimi oldukca karistirdi.Soyleki, Bizde 1984 model Mercedes 309D 5 silindir 2998 cm3 duz dizel motora sahip Hymermobil var.Sehirlerarasi 12-13 Lt yakiyor.Ve altina dustugunu hic...
  14. zedzestion

Yeni Karavanımız - Mercedes Eura Mobil

Ynt: Yeni Karavanımız - Mercedes Eura Mobil Cok guzel bir karavan umarim T2 nin yorgunlugunu uzerinizden alir ve sizi hep mutlu eder..Arada T2 yide unutmayin ama onun yasi cok olsada ruhu herzaman genctir.
  15. zedzestion

3 Adet 4x4 Mercedes Sprinter Camper Yaptık

Ynt: 3 Adet 4x4 Mercedes Sprinter Camper Yaptık Harikulade oldular.Yakinda seri üretim için talepler gelir..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR