007 defender leri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan klorr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,616

klorr

Ramazan Çetin
Yer
istanbul
Web
www.savaşmakina.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB1AFE
gez gez bitiremedim 007 filim ekibini bugün gördüklerim beni mest etti adeta hemen sizinle paylaşma ihtiyacı duydum :smiley: defender tutkunlarına duyurulur aşşagıdaki resimlerde gördüğünüz parçalanmış araçlar belki filimde gözükecek 1 veya 2 araç için

Etiketler

Ynt: 007 defender leri

film setinde bekleyelim araçların çekim işi bitip bunlar parçaladıktan sonra siz zahmet etmeyin biz atarız bunları diyip çekicilere yükleyip kaçalım ;D sonra ver elini sanayi siteleri sıfırı gibi toplatırız.

güzelim arabaların üzerinde zıplamışlar eğilmiş büyülmüş güzelim defender'lar biz binmeye arıyoruz adamlar üstünde zıplıyor dünyanın hakketten çivisi çıkmış. ;D

evt 110 pick-up bizim burdaki altın madenindede vardı birtane araçlar satılırken haberimiz olsun birinde kar kızağı var galiba tepesinde. Önde pişmiş kelle gibi sırıtan benim ;D

Amerikan rambo filmi olsaydı hummerlerı görürdük. İngiliz filmleri landrover, Fransız filmleri peogeot, Alman filmleri Mercedes,Bmw,audi vb gibi araçları görüyoruz. Adamlar Bunun üzerinden bile milliyetçilik yapıyor. . Bizim Türk filmlerinde bir araba markamız yok ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.