12 Gece 13 Gün Türkiye'den Arabayla Avrupa'ya Kısa Tur.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kyenipazar41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,727


Ben de benzeri bir rotayi ailemle 2018'de yapmistim. Munih'e uctum, oradan araba kiraladim, meşhur Alpine Road rotasini takip etmeye calistim.

Rota su sekildeydi:
Munih - Neuschwanstein Şatosu - Innsbruck - Salzburg - Hallstatt - Viyana - Bratislava (trenle gunubirlik)

Viyana'dan geri donduk

Almanya avusturya 2018
 

@kyenipazar41,

Gezi notlarınızı keyifle okudum, videonuzu da eşimle beraber yine aynı keyifle izledik. Sanki kendimiz gezmiş kadar olduk, güzel derlemişsiniz videoyu. Araçtaki kamera ve iha çekimleri videoya renk katmış.

Elinize sağlık, paylaştığınız için teşekkürler.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,220
Mesajlar
1,515,465
Kayıtlı Üye Sayımız
171,853
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

SON KONULARGeri
Üst