1952 MODEL UNİMOG 411 (satılık)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EVOLUTİON Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,280

EVOLUTİON

Kamp I
Yer
kayseri
Param olsa beş dakkika düşünmez alır toplarım ama imkanları kısıtlı normal yurdum insanıyım :D Durumu müsait olan insaniyet namına orjinale sadık kalarak toplarsa duacısı olurum :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-1952-model-unimog-411-emsalsil-turkiyede-tek-114052880/detay/

Etiketler
Ynt: 1952 MODEL UNİMOG 411 (satılık)

Alper bey yarami destiniz ben burada bu tip unimog ariyorum diye konu acmistim.heyecanla linke tikladim.ama adamlar kafayi yemis 40 tl vereceksiniz bir de ustune en az 20 ne o unimog topladik valla hazir arac istesem bu paraya italyadan almanyadan ilk gunki gibisi mal oluyor nerdeyse.
Adamlar bir de turkiyede tek yazmis.
Sagolun haber verdiginiz icin.bir tane var 10 bine raziyim onlarda deli para istiyor hem kagitlari yok.cocuklugum uzerinde gecti kismet

şaşırmış kelimesi yetersiz kalır nadir bey.aklını peynir ekmekle yemiş diyeceğim ama katıksız olarak yemiş olmalı ki bu fiyatı istiyor.nasıl olsa elinde kalır yada işi bilmeyen biri alır.bir zamanlar 130 kasa land vardı adam ihaleden almıştı.95bin istiyordu şimdi 75e kadar düşürmüş fiyatı :D bunun da olacağı bu

mogzilla' Alıntı:
İnegöl'de daha yakın zamanda harika bir şekilde toplanmışına 40-45 istiyorlardı.Şaşırmış herhalde bu insanlar.

onu bende takip etmiştim güzel iş çıkarmışlardı.

motogezgin' Alıntı:
Alper bey yarami destiniz ben burada bu tip unimog ariyorum diye konu acmistim.heyecanla linke tikladim.ama adamlar kafayi yemis 40 tl vereceksiniz bir de ustune en az 20 ne o unimog topladik valla hazir arac istesem bu paraya italyadan almanyadan ilk gunki gibisi mal oluyor nerdeyse.
Adamlar bir de turkiyede tek yazmis.
Sagolun haber verdiginiz icin.bir tane var 10 bine raziyim onlarda deli para istiyor hem kagitlari yok.cocuklugum uzerinde gecti kismet

yasakşehir07' Alıntı:
şaşırmış kelimesi yetersiz kalır nadir bey.aklını peynir ekmekle yemiş diyeceğim ama katıksız olarak yemiş olmalı ki bu fiyatı istiyor.nasıl olsa elinde kalır yada işi bilmeyen biri alır.bir zamanlar 130 kasa land vardı adam ihaleden almıştı.95bin istiyordu şimdi 75e kadar düşürmüş fiyatı :D bunun da olacağı bu

piyasası olan bi araç olmayınca fiyatı uçuruyorlar muhtemelen bu araç satılmayacak 6 ay içinde 15 bine kadar düşer fiyatı.

Unimog alırken ve toplarken çok iyi düşünmek lazım.Adı cazip geliyor ama külfeti de çoktur.Bu 411'ler 404 ve benzerlerinden de sürat bakımından kötüdür.Max. sürat 50 km/saat'dir.Ülkemizde bulunanların çoğunun ya da tamamının ruhsatı ya traktördür,ya da iş makinesidir.Zaten 411'ler ilk zamanlarda yurdumuza traktör olarak ithal edilmiştir.
Bu kadar yerdikten sonra Nadir Abi uygun bi tane bulsan toplamazmısın derseniz balıklama atlarım. ;D
Bu da bizim hastalığımız işte.Sigara içmek,kuş beslemek gibi.

Bnj

ruhsatta ne yazdığının ve hızın ne önemi var nede olsa keyif aracı onun bize değil bizim ona uymamız münasiptir :D

yasakşehir07' Alıntı:

o bahsettiğiniz 130 land 75 ten de 69 a düşmüş :D :D :D

yunus bey daha durun siz düşer o.alan onu öyle bir gazla aldı ki sanırım ihaleden 64-65 maloldu :D millet saf ve bir o akıllı ya hemen üstüne otuz bin zam koydu satışa çıkardı.elinde patladı işte....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.