1966 Model Tek kapı Wagoneer..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wagoner_52 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,106

wagoner_52

Ana Kamp
Yer
Ordu/Ünye
Off-road için değil ama Çamur-Kar için İddialıyım ..

430487 2755355732895 1527766478 31838593 620321635 n

426093 10150629478304749 1920713357 n

Etiketler

Ynt: 1966 Model Tek kapı Wagoneer..

güzel ve sürüşü keyifli bir araç Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

çok güzel araç, merak ettim de 6. resimdeki çamurdan çıkabildiniz mi?

acaba araç orijinal tek kapı mı Wagonerin tek kapılısını hiç görmedim.

Aracın arka tarafı kapılarla beraber arka kapak camlı bölümü bir ustanın gazabına uğramış gözüküyor..

Cherokee chif .....

Cherokee chief 7

İyi günler
Aracınız çok güzel güle güle, iyi günlerde kulanmanız dileğiyle
Saygılar

TARB' Alıntı:
Aracın arka tarafı kapılarla beraber arka kapak camlı bölümü bir ustanın gazabına uğramış gözüküyor..

Cherokee chif .....

evet aynen öle olmuş, aldıgımızda öyleydi buradaki imkanlar kısıtlı ilerleyen dönemlerde yaptırırz. iyi bayramlar tşk ederim,

Merhaba
Bir sorum olacak,sizin aracinizda ön ve arkada hangi diferensiyal bulunuyor,acaba ön dana44,arka dana60 mi?rize ardesen de sizin araciniza benzeyen bir arac gördüm onu almak istiyorum,bu yüzden diferensiyal numaralarini bilmek istiyorum.
Selamlar
Muzaffer Kargu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR