1992 Dizel Defender Panel Satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Naturalist61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,407

Naturalist61

Benim sadık yarim kara topraktır...
Yer
Trabzon - İzmir
Arkadaşlar 92 dizel defender panelimi satıyorum. Orj. sıfır power direksiyon yeni lastik ve jantlar. Amortisörler triger kayışı baskı balata fren balataları değişti. Unımog alacağım için aracım satılıktır. Fiyat 15.000 TL dir. Tel 0 532 244 29 96 Hasan Öztürk

DSC02708

DSC02707

DSC02714

Etiketler

Ynt: 1992 Dizel Defender Panel Satılık

merhaba daha detaylı resimler olur ise bilgilenme açısından yararlı olacak hayırlı satışlar dilerim

foremost' Alıntı:
merhaba daha detaylı resimler olur ise bilgilenme açısından yararlı olacak hayırlı satışlar dilerim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-1992-defender-panel-185844357/detay

Hayırlı satışlar Hasan abi.
Grupta ikinci Unimog olacak desene.
Sonunda herkes Unimog alırsa diye düşündüm bir an.
Nerelere gideriz,nasıl geri döneriz,bilmem artık.

ttogan' Alıntı:
Hayırlı satışlar Hasan abi.
Grupta ikinci Unimog olacak desene.
Sonunda herkes Unimog alırsa diye düşündüm bir an.
Nerelere gideriz,nasıl geri döneriz,bilmem artık.

Bahadır kardeşim amacımız sizlere hizmet. Hani diyorum arkadaşların aracı çamura saplanırsa ya Ahmet ya ben çekelim diyoruz. Art niyetimiz yok. :smiley:

Naturalist61' Alıntı:
Arkadaşlar 92 dizel defender panelimi satıyorum. Orj. sıfır power direksiyon yeni lastik ve jantlar. Amortisörler triger kayışı baskı balata fren balataları değişti. Unımog alacağım için aracım satılıktır. Fiyat 15.000 TL dir. Tel 0 532 244 29 96 Hasan Öztürk
bende de tek kabin pickup var acaba uzerini nasil bu sekilde kapattiniz ? Arac suan kamyonet olarak mi yoksa arazi tasiti olarak mi geciyor ? Muayne durumu nasil ? Proje vs cizdirdiniz mi ? Daha once ne yaziyordu ruhsatta :smiley:
Ilgilenirseniz simdiden tesekkur ederim :smiley: bende bu sekilde kapatmak iatiyorum kis kamplari icin guzel ve cok kullanisli olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Naturalist61' Alıntı:
Bahadır kardeşim amacımız sizlere hizmet. Hani diyorum arkadaşların aracı çamura saplanırsa ya Ahmet ya ben çekelim diyoruz. Art niyetimiz yok. :smiley:

Aman abi dikkat bende de Unimog fikri uyanmaya başladı ama ya Ahmet'in ya da sizin oralarda park edeceğiz.
Arazi günü gelip oradan yola çıkmak gerekecek artık.Sonra demeyelim diğer arkadaşlara sizde alın diye.!!

İşte o zaman saatte 60-70 le nerelere gideriz demek istemiştim.Yani nasıl gidebiliriz o hızla.
Mesela biz emekliyiz.Hadi abi yürü Trabzon'a beraber gidelim desek üç gün sürer gibi.
Tabii ki orada da sizin akrabaların (affınıza sığınarak) "ulen bu ne" deme riski de var.

Sonra birde biz rahatsız adamlarız,yani aramızda öyleleri var anlamında.Unimog batarsa onu kim çeker.
Ahmet'in Unimogu üç araç anca çıkarabilmiştik.Ahmet şu an toplamada hala galiba,sinyalleride yaptırıyor.
Artık uzun yola gidebiliriz sanırım.Neyse hayırlısı bekliyoruz.Bu arada hafta sonu,içi farketmez bekliyorum.
Araç bakmaya gidebiliriz.Unimog devam ise Ahmet'i beklemek lazım yalnız.Sağlıcakla.

oguzhan3434' Alıntı:
bende de tek kabin pickup var acaba uzerini nasil bu sekilde kapattiniz ? Arac suan kamyonet olarak mi yoksa arazi tasiti olarak mi geciyor ? Muayne durumu nasil ? Proje vs cizdirdiniz mi ? Daha once ne yaziyordu ruhsatta :smiley:
Ilgilenirseniz simdiden tesekkur ederim :smiley: bende bu sekilde kapatmak iatiyorum kis kamplari icin guzel ve cok kullanisli olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üstad ben bu aracı şoför kabini dahil tenteli kamyonet olarak aldım. Daha sonra amatörce bir arkadaşın demir doğrama atölyesinde kapattım. Herşeyi olabildiğince kendim yaptım. Proje çizdirerek kapalı kasa kamyonet yaptırdım. Fenada olmadı bana göre. Ruhsatta tenteli kamyonet yazıyordu projeden sonra kapalı kamyonet yazıyor artık.

ttogan' Alıntı:
Aman abi dikkat bende de Unimog fikri uyanmaya başladı ama ya Ahmet'in ya da sizin oralarda park edeceğiz.
Arazi günü gelip oradan yola çıkmak gerekecek artık.Sonra demeyelim diğer arkadaşlara sizde alın diye.!!

İşte o zaman saatte 60-70 le nerelere gideriz demek istemiştim.Yani nasıl gidebiliriz o hızla.
Mesela biz emekliyiz.Hadi abi yürü Trabzon'a beraber gidelim desek üç gün sürer gibi.
Tabii ki orada da sizin akrabaların (affınıza sığınarak) "ulen bu ne" deme riski de var.

Sonra birde biz rahatsız adamlarız,yani aramızda öyleleri var anlamında.Unimog batarsa onu kim çeker.
Ahmet'in Unimogu üç araç anca çıkarabilmiştik.Ahmet şu an toplamada hala galiba,sinyalleride yaptırıyor.
Artık uzun yola gidebiliriz sanırım.Neyse hayırlısı bekliyoruz.Bu arada hafta sonu,içi farketmez bekliyorum.
Araç bakmaya gidebiliriz.Unimog devam ise Ahmet'i beklemek lazım yalnız.Sağlıcakla.

Ütadım ben şıpsevdi mi derler tezcanlı mı derler bilemem ama saniyede kırk fikir değiştirebilen bir yaratığım vesselam. Elimdeki aracım 23 yıl içinde 36.aracım. Aldığım bir araç 2 tam yıl elimde kalmadı. Aslında gaddar sağlam ve hantal araçları seviyorum. Mesela unımogun şase ve alt takımını saatlerce inceler ve sağlamlığını hayranlıkla incelerim. Geçen gün Ahmetin aracını görmeye gittim alt takım v.s. saatlarce inceledim. Ama gel görki seninde dediğin gibi gideceğin etkinlik uzakta ise 2 gün önceden yola koyulman lazım. Hangi marka aracım olursa olsun Mog hayranlığım geçmez. 2 arazi aracı alma lüksümde yok. Şimdilik elimdeki ile avunmak durumundayım. Bakalım zaman ne gösterir bilemem. Görüşmek dileğiyle, Selam ve saygılarımla.

Aracın fiyatını düşüreceğim. Tekliflerinizi bekliyorum. Bu arada 2000 model nissan pathfinder aldım. Defenderi teklif suretiyle satmak istiyorum Bilgilerinize... Saygılarımla

Merhabalar. Aracımın arka çekerleri bazen devreye giriyor bazen girmiyor. Sebebini bende bilmiyorum. Ama ağır bir problem olduğunu zannetmiyorum. Bu sebepten dolayıda fiyatını 10,000 TL ye düşürdüm. Pazarlık yapmamak üzere almak isteyen arkadaş gelir bakar denemesini yapar alır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR