1993 Grand Cherokee 5.2 V8 Limited Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Konnektör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,612

Konnektör

Yeni Üye
Selam.. Benim sorunum Kontağı Çevirdikten sonra 1 veya 2 dakika. Check Engine ışıgı nın yanmasını bekliyorum yoksa araba çalışmıyor. ve lpg ışıgıda yanmıyor.her defasında böyle bekliyorum daha önceden Asd rölesinden tır tır tır şeklinde ses geldikten sonra çalışıyordu şimdi bu ses azaldı ama hala Check Engine ışığını beklemek zorundayım yoksa araç çalışmıyor Yardımlarınızı Bekliyorum Saygılar

sorun neymiş ve gece yarısı gelemeyen cevaplar sonucunda çözüm neymiş?

selam 20 bin tl karşılıgında cevap veririm tekrar hatırlatayım bu ülkede bu araçların ustası yok sadece ben varım çünkü fabrikasında staj gördüm konu açıyoruz binlerce bakma var yardım yok cevap yok hesabımı silecektim onuda bulamadım iyi günler

amerikan alıp sanayiye girenlerin ruh haline güzel bir örnek , kimbilir neler yaşadı , burada foruma patlıyor :/ bundan sonra tavsiye isteyen jeep alacaklara bu konu başlını cevap olarak gondericem ki hazırlıklı olsunlar :smiley:

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selam 20 bin tl karşılıgında cevap veririm tekrar hatırlatayım bu ülkede bu araçların ustası yok sadece ben varım çünkü fabrikasında staj gördüm konu açıyoruz binlerce bakma var yardım yok cevap yok hesabımı silecektim onuda bulamadım iyi günler

Ego patlaması yaşıyor . Staj diyorsa 40lı yaşlarda. Depresyona girmiş .

Burada ne işin var Bilgi paylaşmayacaksan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sanırım arkadaş Tofaş ta staj gördü , biliyorsunuz Tofaş yıllar önce kuş serisinin üretimini durdurup , Fiat amblemi ile Doblo , siena , palio üretmeye başladı sonrasinda Fiat Chreysler i 2012 yılında aldı , bu nedenle her nekadar ülkemizde üretilmese de Fiat çatısı altında olduğu için bu arkadaş Jeep te staj görmüş gibi oldu , yoksa Chreysler de staj görse burada GC arızası için yardım talep etmez yardım talep edenlere ustalık , ağabeylik yapardı. Bizlerde kendisinden feyz alirdik.

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam en yakın zamanda arabayı sat, iyi bir tatile çık, kafanı güzelce dinlendir ve ruhun sakinleşsin. Antidepresan da iyi gelir ama öncelikli olarak dinlenmek en iyi olanı :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR