1996 model 3 kapı 1.6 Suzuki JLX

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mello Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,936

mello

Kamp I
Yer
Ankara
1996 Model, 3 Kapı 1.6 JLX, Bakımları yeni yapıldı,
4x4 sorunusuz,
Muayenesi yeni,
LPG ruhsata işli,
Deri Koltuk,
Elektirikli cam, Merkezi kilit, Hidrolik direksiyon,
Üst tavan ve hardtop açılır,
MP3, Usb, Dvd çalar,
Offroad donanımı olarak,
Ön, arka yükseltme,
4 lü Sis farı,
Cooper Discoverer STT lastikler (235x75x15) (daha 1000 km yapmadı)
Bridpart DB6000 Vinch (hiç kullanmak nasip olmadı),
Çorum kalorifer,
Araç sahibiyim, araç fazlalığı ve zaman darlığından hakkını veremediğim için satmak istiyorum. Ön ve arka tamponlar tarafımdan sprey boya ile siyaha boyanmıştır, bu sebeple atmaktadır. Temiz bir araçtır, Aldığımda değişeni olmadığı söylendi, sadece yüzeysel boya var. Devir verilmeden teslim edilmez.
Düşündüğüm Fiyat 16.250 TL'dir.

11112011181

20052011298

01092011190

11112011191

10082011139

Etiketler

Ynt: 1996 model 3 kapı 1.6 Suzuki JLX

__ C J 7 __' Alıntı:
birkaç sorum olacak
araç nerede ? kilometresi nedir ?
ve direksiyondaki hava yastığı patlak mı ?
hayırlı satışlar
Tşk. ederim sevgili __CJ7__
araç Bursada,
ilanı verdiğimde araç yanında olmadığım için km sini takribi yazmıştım. şimdi baktırdım. 198.000 km.
aracı aldığımda bana bu aracın hava yastıklı olmadığı, direksiyondaki deformasyonun sıcak ve güneşten olduğu söylendi,
Aracım karbiratörlü bir araçtır.(arayanların geneli enjektörlü araç olduğunu düşünerek aradığından belirtmek istedim)
malum sitede bulunan ilanım,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-off-road-donamimli-3-kapili-4x4-76353867/detay
iyi günler dilerim,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.