2000cc 2004 2005 grand vitara aranıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan poyraz24 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,393

poyraz24

Ana Kamp
Yer
erzincan
arkadaşlar iki yıl kadar kullandıgım 1.6 2000 jlx vitaramı site içinde satmış bulunmaktayım,biraz güç ve konforu tadmak için 2000 cc gran vitara almaya karar verdim bu konuda yardımcı olacagınızı sanıyorum herkese şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Ynt: 2000cc 2004 2005 grand vitara aranıyor

İlgilenirseniz ; 2004 oto. G.V 120.000 ağır bakımı yetkili serviste yapıldı.Sadece doğa gezilerinde arazide kullanıldı.Offroad yapılmamıştır.Artık daha fazla bagaja ihtiyacım olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum
Ayrıntı ve fotoğraf için e-mail adresi verirseniz yardımcı olurum.
iyi günler

DSC00013

Suzi2

m_altay' Alıntı:
İlgilenirseniz ; 2004 oto. G.V 120.000 ağır bakımı yetkili serviste yapıldı.Sadece doğa gezilerinde arazide kullanıldı.Offroad yapılmamıştır.Artık daha fazla bagaja ihtiyacım olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum
Ayrıntı ve fotoğraf için e-mail adresi verirseniz yardımcı olurum.
iyi günler

merhaba,
aracınızı sattınız mı?
Araç arayan forumdaş ile görüştünüz ve eğer satmadınız ise ben de bilgi almak isterim. böyle bir araç düşünüyorum

merhaba alana satana hayırlar diliyorum, ilgilenirseniz bende 96 mod 2000 v6 aracımı satmak istiyorum .

selimsani' Alıntı:
Bekir Abi ne kadar istiyorsun Kuzuya??
merhaba selim kardeşim,kesin bir fiat belirliyemedim ,ama site içinde olursa biliyosun ferozayla takas etmiştim yaptıyım masrafları saymıyorum ,yani 94 ferozanın fiatına vericem kardeşim kendine iyi bak,

arkadaşlar arcımızı sonunda bulduk ama ne yazıkki site dışından 2004 mod.otm. 114 bin km en kısa zamanda fotoları ekliyorum herkese teşekkürler

poyraz24' Alıntı:
arkadaşlar arcımızı sonunda bulduk ama ne yazıkki site dışından 2004 mod.otm. 114 bin km en kısa zamanda fotoları ekliyorum herkese teşekkürler
hayırlı olsun kazasız güzel günlerde bo çamurlarda kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.